Menu
1 / 0
Aktualności /

Polski Związek Lekkiej Atletyki oraz Roster Athletics przedłużają porozumienie!

Polski Związek Lekkiej Atletyki oraz Roster Athletics przedłużają porozumienie!

Dzięki dalszej, długoterminowej współpracy wszystkie kluby z licencją PZLA mają prawo do bezpłatnego dostępu do nowoczesnej platformy zarządzania zawodami.

Aby założyć konto, należy przesłać na adres support@rosterathletics.com następujące informacje:

  • imię i nazwisko,
  • adres e-mail,
  • nazwę klubu,
  • numer licencji.

Coraz więcej organizatorów w Polsce docenia możliwość przeprowadzenia zawodów przy wykorzystaniu tylko jednego narzędzia. Jako Związek, zachęcamy do pracy w środowisku Roster Athletics, co z pewnością przyczyni się do rozwoju lekkiej atletyki w naszym kraju.

Jak zmienia się organizacja zawodów z Roster Athletics?

Zawody przeprowadziłem bez żadnych szkoleń. Jest to bardzo prosty program, który krok po kroku prowadzi użytkownika do przygotowania zawodów i ich poprawnego rozegrania.Wcześniej jako organizator szkolnych zawodów powiatowych wszystko robiliśmy ręcznie, co było bardzo czasochłonne. Dzięki Roster Athletics zgłoszenia przyjmujemy w formie elektronicznej, system sam tworzy listy startowe i automatycznie wskazuje finalistów na podstawie wyników z biegów kwalifikacyjnych, czy prób w konkurencjach technicznych. Bardzo polecam wszystkim organizatorom ten program, który jest dużym ułatwieniem w organizacji i przeprowadzeniu zawodów lekkoatletycznych.

Tomasz Wojtas; ULKS Technik Trzcinica

System Roster Athletics zwrócił na siebie naszą uwagę dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii. Nowoczesna platforma działająca w chmurze i wykorzystująca aplikacje mobilne jest przyjemna w użytkowaniu zarówno dla organizatorów, jak i dla samych uczestników zawodów sportowych. Nowoczesny wygląd, łatwość obsługi i przejrzystość systemu sprawiają, że praca z Roster Athletics to czysta przyjemność zarówno podczas zawodów lokalnych, jak i na wyższych szczeblach rozgrywek. Zachęcamy wszystkich do korzystania i współpracy.

Adam Cabaj; UKS Czempion Bełchatów

Od wielu lat organizujemy imprezy lekkoatletyczne i to zarówno szkolne, gminne, wojewódzkie, jak i ogólnopolskie. Zawsze największą trudnością było przeprowadzenie zapisów i szybkie przygotowanie list startowych. Roster Athletics rozwiązał te problemy. Dzięki temu pracuje się nam znacznie szybciej i ekonomiczniej w porównaniu z poprzednimi doświadczeniami. Stabilny system oraz wyniki na żywo pozwalają na zwiększenie liczby organizowanych imprez (także biegowych), a ich organizacja jest tańsza i bardziej efektywna.

Polecamy Roster Athletics, z nimi możesz być pewny sukcesu organizacyjnego.

Zbigniew Karnas; UKS “Czapla” Białe Błota

Więcej informacji o możliwościach wykorzystania Roster Athletics na stronie internetowej.

Powrót do listy

Więcej