Menu
1 / 0
Aktualności /

eTrener - informacje

System eTRENER służy do wspomagania procesu treningowego a głównie do monitorowania obciążeń treningowych. Aby zapoznać się z jego możliwościami przejdź do platformy szkoleniowej PZLA.

Konto można założyć wypełniając poniższy formularz:

 

 

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

  • Do czego służy elektroniczny dziennik trenera (eTRENER)?  
   Odp: System eTRENER służy do wspomagania procesu treningowego a głównie do monitorowania obciążeń treningowych. Aby zapoznać się z jego możliwościami przejdź do Platforma szkoleniowa Polskiego Związku Lekkiej Atletyki

  • Chcę mieć dostęp do systemu eTRENER. Co mam zrobić?  
   Odp: Przejdź na stronę https://www.pzla.pl/ wybierz zakładkę ETRENER następnie ETRENER INFORMACJE. Zostaniesz przeniesiony do formularza, gdzie musisz uzupełnić niezbędne dane do utworzenia konta.

  • Nie ma mojego zawodnika na liście. Co zrobić? 
   Odp: Na adres email pomoc-dziennik@pzla.pl proszę o zgłoszenie jakie zawodnika należy przypisać do trenera. W treści email proszę podać dokładne dane: Imię nazwisko, data urodzenia, nr licencji, klub, ID, konkurencja główna.

  • Czy jak wygaśnie mi licencja trenerska to będę miał dostęp do systemu? 
   Odp: Po wygaśnięcia licencji konto w systemie będzie ważne jeszcze przez 30 dni. W tym czasie należy ponownie opłacić licencję w przeciwnym razie dostęp do konta zostanie wyłączony.

  • Gdzie mogę uzyskać pomoc ws. Dziennika eTRENER?  
   Odp: W przypadku pytań, uwag, wątpliwości skorzystaj z formularza kontaktowego w systemie. Kliknij w przycisk “Poproś o pomoc” w lewym dolnym rogu lub wyślij wiadomość na adres: pomoc-dziennik@pzla.pl.
   W systemie 
   możesz również zapoznać się z filmami w zakładce pomoc, która jest dostępna po kliknięciu w prawym górnym rogu w adres email. filmami. Zapoznaj się również z filmami udostępnionymi na platformie szkoleniowej https://trener.pzla.pl/

  • Nie mogę się zalogować do systemu. Pojawia mi się informacja błędne hasło.  
   Odp:Jeśli zapomniałeś hasła do systemu i nie możesz zalogować przejdź do ekranu logowania i kliknij link “Nie pamiętasz hasła?”. Podaj swój email i wybierz przycisk “RESETUJ HASŁO”. Na podany adres email otrzymasz link do zmiany hasła. 

  • Kliknąłem w przycisk “USTAW NOWE HASŁO” z wiadomości e-mail i pojawił mi się błąd “Nieprawidłowy link”, co zrobić?  
   Odp: Ze względów bezpieczeństwa link jest ważny tylko 6 godzin od momentu wysłania. Przejdź do ekranu logowania i kliknij link “Nie pamiętasz hasła?”

  • Znalazłem błąd w systemie. Jak go zgłosić?  
   Odp: Błąd systemu należy zgłosić korzystając z opcji Poproś o pomoc”. Do zgłoszenia dołącza zrzut ekranu prezentujący błąd systemu. 

  • Gdzie znaleźć ID zawodnika. 
   Odp: ID zawodnika widniej w lewym górnym rogu po otworzeniu karty statystyki zawodnika w statystyka.pzla.pl

  • Gdzie znaleźć ID trenera.
   Odp: ID trenera dostępne jest w koncie trenerskim w systemie starter w polu “INNE DANE”.

   

Powrót do listy

Więcej