Menu
Zgrupowania
TERMIN KRAJ MIEJSCOWOŚĆ OPIS
24-06-2018 - 26-06-2018 polska SPAŁA Konsultacje sztafetowe, Spała, 24-26.06.2018 - Nowość-potwierdzone
21-06-2018 - 29-06-2018 polska CETNIEWO Zgrupowanie OPO Cetniewo, 21-29.06.2018-Nowość-potwierdzone
21-06-2018 - 29-06-2018 polska ZAKOPANE Zgrupowanie OPO Zakopane, 21-29.06.2016 -Nowość-Potwierdzone
20-06-2018 - 29-06-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA Sport Szklarska Poręba, 20-29.06.2018, Potwierdzone
19-06-2018 - 21-06-2018 polska GOLENIÓW Konsultacja szkoleniowa, Goleniów, 19-21.06.-NOWOŚĆ-potwierdzone
19-06-2018 - 08-08-2018 ethiopia ADDIS ABEBA Zgrupowanie Addis Abeba, 19.06-8.08.2018
18-06-2018 - 12-07-2018 polska ZAKOPANE Zgrupowanie OPO Zakopane, 18.06-12.07.2018-Nowość-potwierdzone
17-06-2018 - 04-07-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie OPO Spała, 17.06-4.07.2018-potwierdzone
14-06-2018 - 17-06-2018 polska GDAŃSK Konsultacja, Gdańsk, 14-17.06.2018-Nowość-potwierdzone
12-06-2018 - 15-06-2018 polska SPAŁA Konsultacja sztafetowa, Spała, 12-15.06.2018-Potwierdzone
10-06-2018 - 22-06-2018 polska BYDGOSZCZ Zgrupowanie, Zawisza Bydgoszcz, 10-22.06.2018
09-06-2018 - 10-06-2018 polska GLIWICE Konsultacje Gliwice, 9-10.06.2018
03-06-2018 - 20-06-2018 polska JAKUSZYCE Zgrupowanie Jakuszyce, 3-20.06.2018
30-05-2018 - 03-06-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie OPO Spała, 30.05-3.06.2018
28-05-2018 - 09-06-2018 polska CETNIEWO Zgrupowanie OPO Cetniewo, 28.05-9.06.2018
28-05-2018 - 30-05-2018 polska BYDGOSZCZ Konsultacje Zawisza Bydgoszcz, 28-30.05.2018
26-05-2018 - 30-05-2018 polska BYDGOSZCZ Zgrupowanie Zawisza Bydgoszcz, 26-30.05.2018
18-05-2018 - 24-05-2018 polska ŁÓDŹ Zgrupowanie Hotel Boss, Łódź, ul.Tatrzańska 11, 18-24.05
15-05-2018 - 30-05-2018 polska ZAKOPANE Zgrupowanie OPO Zakopane, 15-30.05.2018
11-05-2018 - 25-05-2018 polska GRUDZIĄDZ Zgrupowanie Hotel Ibis Grudziądz, 11-25.05.2018
07-05-2018 - 21-05-2018 włochy FORMIA Zgrupowanie Formia, 7.05-21.05.2018
07-05-2018 - 23-05-2018 polska ARŁAMÓW Zgrupowanie Arłamów, 7-23.05.2018
06-05-2018 - 19-05-2018 polska ZAKOPANE Zgrupowanie OPO Zakopane, 6-19.05.2018
05-05-2018 - 18-05-2018 polska WAŁCZ Zgrupowanie OPO Wałcz, 5-18.05.2018
01-05-2018 - 29-05-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie OPO Spała, 1-29.05.2018
01-05-2018 - 14-05-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA Zgrupowanie Sport Szklarska Poręba, 1-14.05.2018
30-04-2018 - 12-05-2018 polska BYDGOSZCZ Zgrupowanie Zawisza Bydgoszcz, 30.04-12.05.2018
29-04-2018 - 13-05-2018 włochy FORMIA Zgrupowanie Formia, 29.04-13.05.2018
27-04-2018 - 16-05-2018 polska ZAKOPANE Zgrupowanie OPO Zakopane, 27.04-16.05.2018
26-04-2018 - 22-05-2018 polska ZAKOPANE Zgrupowanie OPO Zakopane, 26.04-22.05.2018
26-04-2018 - 10-05-2018 hiszpania LLORET DE MAR Zgrupowanie Lloret de Mar 26.04. - 10.05.2018
26-04-2018 - 06-05-2018 polska BYDGOSZCZ Zgrupowanie Zawisza Bydgoszcz, 26.04-6.05.2018
23-04-2018 - 06-05-2018 polska CETNIEWO Zgrupowanie OPO Cetniewo, 23.04-6.05
23-04-2018 - 29-04-2018 polska SPAŁA Zgrupowania OPO Spała, 23-29.04.2018
22-04-2018 - 06-05-2018 hiszpania LLORET DE MAR Zgrupowanie Lloret de Mar 22.04. - 6.05.2018
21-04-2018 - 05-05-2018 hiszpania ALICANTE Zgrupowanie Alicante 21.04-05.05.2018
20-04-2018 - 17-05-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie OPO Spała, 20.04-17.05.2018
20-04-2018 - 11-05-2018 hiszpania SIERRA NEVADA Zgrupowanie, Sierra Nevada 20.04-11.05.2018
19-04-2018 - 03-05-2018 portugalia ALBUFEIRA Zgrupowanie Albufeira 19.04. - 3.05.2018
18-04-2018 - 02-05-2018 hiszpania ARONA Zgrupowanie Arona 18.04. - 2.05.2018
17-04-2018 - 23-05-2018 maroko IFRANE Zgrupowanie Ifrane 17.04. - 23.05.2018
16-04-2018 - 30-04-2018 polska BYDGOSZCZ Zgrupowanie Zawisza Bydgoszcz, 16-30.04.2018
16-04-2018 - 30-04-2018 ireland DUNGARVAN Zgrupowanie Dungarvan 16 - 30.04.2018
15-04-2018 - 25-04-2018 polska WAŁCZ Zgrupowanie OPO Wałcz, 15-25.04.2018
15-04-2018 - 03-05-2018 portugalia MONTE GORDO Zgrupowanie Monte Gordo 15.04 - 3.05.2018
10-04-2018 - 30-04-2018 włochy FORMIA Zgrupowanie Formia 10.04-30.04.2018
09-04-2018 - 30-04-2018 qatar DOHA Zgrupowanie Doha 9 - 30.04.2018
08-04-2018 - 29-04-2018 portugalia MONTE GORDO Zgrupowanie Monte Gordo 8 - 29.04.2018
08-04-2018 - 22-04-2018 hiszpania ALICANTE Zgrupowanie Alicante 8.04-22.04.2018
08-04-2018 - 22-04-2018 portugalia MONTE GORDO Zgrupowanie Monte Gordo 8 - 22.04.2018
07-04-2018 - 25-04-2018 hiszpania LOS REALEJOS Zgrupowanie Los Realejos 7 - 25.04.2018
07-04-2018 - 24-04-2018 polska GUADIX Zgrupowanie Guadix 07.04-24.04
06-04-2018 - 28-04-2018 hiszpania TORREMOLINOS Zgrupowanie Torremolinos 6-28.04.2018
05-04-2018 - 12-04-2018 polska GRUDZIĄDZ Zgrupowanie Hotel Ibis Grudziądz, 5-12.04.2018
04-04-2018 - 21-04-2018 hiszpania ARONA Zgrupowanie Arona 4-21.04.2018
04-04-2018 - 19-04-2018 hiszpania LLORET DE MAR Zgrupowanie Lloret de Mar 4-19.04.2018
04-04-2018 - 30-04-2018 włochy FORMIA Zgrupowanie Formia 10.04 - 30.04.2018
03-04-2018 - 17-04-2018 polska CETNIEWO Zgrupowanie OPO Cetniewo, 3-17.04.2018
01-04-2018 - 22-04-2018 hiszpania ALICANTE Zgrupowanie Alicante 1.04 - 22.04.2018
01-04-2018 - 26-04-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie OPO Spała, 1-26.04.2018
28-03-2018 - 19-04-2018 hiszpania ALICANTE Zgrupowanie Alicante 28.03 - 19.04
28-03-2018 - 17-04-2018 francja FONT ROMEU Zgrupowanie Font Romeu 28.03 - 17.04.2018
27-03-2018 - 17-04-2018 hiszpania ARONA Zgrupowanie Arona 27.03. - 17.04.2018
26-03-2018 - 18-04-2018 brak POTCHEFSTROOM Zgrupowanie Potchefstroom 26.03. - 18.04.2018
26-03-2018 - 08-04-2018 polska BYDGOSZCZ Zgrupowanie Zawisza Bydgoszcz, 26.03-8.04.2018
23-03-2018 - 08-04-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie OPO Spała, 23.03-8.04.2018
23-03-2018 - 05-04-2018 hiszpania LLORET DE MAR Zgrupowanie Lloret de Mar 23.03. - 5.04.2018
22-03-2018 - 16-04-2018 stany zjednoczone BRADENTON Zgrupowanie Bradenton 22.03-16.04
22-03-2018 - 04-04-2018 polska SZCZYRK Zgrupowanie OPO Szczyrk, 22.03-4.04.2018
21-03-2018 - 08-04-2018 hiszpania LOS REALEJOS Zgrupowanie Los Realejos 21.03. - 8.04.2018
20-03-2018 - 07-04-2018 polska WAŁCZ Zgrupowanie OPO Wałcz, 20.03-7.04.2018
19-03-2018 - 29-03-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie OPO Spała, 19-29.03.2018
19-03-2018 - 17-04-2018 brak POTCHEFSTROOM Zgrupowanie Potchefstroom 19.03. - 17.04.2018
19-03-2018 - 19-04-2018 thailand BANGKOK Zgrupowanie Bangkok 19.03. - 19.04.2018
18-03-2018 - 04-04-2018 hiszpania ARONA Zgrupowanie Arona 18.03. - 4.04.2018
17-03-2018 - 31-03-2018 hiszpania ALICANTE Zgrupowanie Alicante 17.03-31.03.2018
16-03-2018 - 28-03-2018 polska CETNIEWO Zgrupowanie OPO Cetniewo, 16-28.03.2018
15-03-2018 - 28-03-2018 hiszpania ALICANTE Zgrupowanie Alicante 15.03-28.03.2018
13-03-2018 - 11-04-2018 stany zjednoczone FLAGSTAFF Zgrupowanie Flagstaff 13.03. - 11.04.
12-03-2018 - 04-04-2018 hiszpania LOS REALEJOS Zgrupowanie Los Realejos 12.03. - 4.04.2018
12-03-2018 - 29-03-2018 portugalia MONTE GORDO Zgrupowanie Monte Gordo 12-29.03
09-03-2018 - 25-03-2018 polska SZKLARSKA POREBA Zgrupowanie Szklarska Poręba, 9-25.03.2018
08-03-2018 - 28-03-2018 brak POTCHEFSTROOM Zgrupowanie Potchefstroom 8.03. - 28.03.2018
07-03-2018 - 21-03-2018 polska BYDGOSZCZ Zawisza Bydgoszcz, 7-21.03.2018
07-03-2018 - 28-03-2018 hiszpania LOS REALEJOS Zgrupowanie Los Realejos 7-28.03.2018
06-03-2018 - 24-03-2018 portugalia MONTE GORDO Zgrupownie Monte Gordo 6-24.03.2018
05-03-2018 - 19-03-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie OPO Spała, 5-19.03.2018
01-03-2018 - 12-03-2018 polska SZCZYRK Zgrupowanie OPO Szczyrk, 1-12.03.2018
01-03-2018 - 31-03-2018 polska ZAKOPANE Zgrupowanie OPO Zakopane, 1-31.03.2018
26-02-2018 - 19-03-2018 portugalia MONTE GORDO Zgrupowanie Monte Gordo 26.02. - 19.03.2018
26-02-2018 - 12-03-2018 new zealand AUCKLAND Zgrupowanie Auckland 26.02. - 12.03.2018
24-02-2018 - 09-03-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA Zgrupowanie Sport Szklarska Poręba, 24.02-9.03.2018
24-02-2018 - 03-03-2018 polska CETNIEWO Zgrupowanie OPO Cetniewo, 24.02-3.03.2018
23-02-2018 - 15-03-2018 brak POTCHEFSTROOM Zgrupowani Potchefstroom 23.02-15.03.2018
23-02-2018 - 03-03-2018 polska CETNIEWO Zgrupowanie OPO Cetniewo, 23.03-3.04.2018
23-02-2018 - 09-03-2018 portugalia ALBUFEIRA Zgrupowanie Albufeira 23.02. - 9.03.2018
21-02-2018 - 06-03-2018 polska ZAKOPANE Zgrupowanie OPO Zakopane. 21.02-6.03.2018
21-02-2018 - 27-02-2018 polska GRUDZIĄDZ Zgrupowanie Grudziądz, 21-27.02.2018
20-02-2018 - 28-02-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie Spała, 20-28.02.2018
20-02-2018 - 28-02-2018 qatar DOHA Zgrupowanie Doha 20-28.02.2018 19-02-2018
20-02-2018 - 30-03-2018 stany zjednoczone ALBUQUERQUE Zgrupowanie Albuquerque 20.02-30.03 2018
18-02-2018 - 24-02-2018 polska TORUŃ Zgrupowanie Toruń, 18-24.02.2018
17-02-2018 - 09-03-2018 portugalia MONTE GORDO Zgrupowanie Monte Gordo 17.02. - 9.03.2018
15-02-2018 - 25-02-2018 polska CETNIEWO Zgrupowanie OPO Cetniewo, 15-25.02.2018
12-02-2018 - 21-02-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA Zgrupowanie Sport Szklarska Poręba, 12-21.02.2018
12-02-2018 - 27-02-2018 polska ZAKOPANE Zgrupowanie OPO Zakopane, 12-27.02.2018
10-02-2018 - 30-03-2018 stany zjednoczone CHULA VISTA Zgrupowanie Chula Vista 10.02-30.03.2018
07-02-2018 - 28-02-2018 hiszpania LOS REALEJOS Zgrupowanie Los Realejos 7-28.02.2018
04-02-2018 - 23-02-2018 qatar DOHA Zgrupowania Doha 4-23.02.2018
03-02-2018 - 23-02-2018 włochy OSTIA Zgrupowanie Ostia, 03-23.02.2018
02-02-2018 - 15-02-2018 polska CETNIEWO Zgrupowanie OPO Cetniewo, 2-15.02.2018
01-02-2018 - 24-02-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie OPO Spała, 1-24.02.2018
27-01-2018 - 25-02-2018 stany zjednoczone CHULA VISTA Zgrupowanie Chula Vista 27.01-25.02.2018
26-01-2018 - 31-01-2018 polska GRUDZIĄDZ Zgrupowanie Grudziądz, 26-31.01.2018
26-01-2018 - 04-02-2018 polska BYDGOSZCZ Zgrupowanie Bydgoszcz, 26.01-4.02.2018
26-01-2018 - 15-02-2018 portugalia MONTE GORDO Zgrupowanie Monte Gordo 26.01. - 15.02.2018
26-01-2018 - 04-02-2018 polska ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI Zgrupowanie Aleksandrów Łódzki, 26.01-4.02.2018
26-01-2018 - 11-02-2018 polska CETNIEWO Zgrupowanie OPO Cetniewo, 26.01-11.02.2018
25-01-2018 - 14-02-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie OPO Spała, 25.01-14.02.2018
17-01-2018 - 07-02-2018 hiszpania LOS REALEJOS Zgrupowanie Los Realejos 17.01. - 7.02.2018
16-01-2018 - 28-01-2018 polska CETNIEWO Zgrupowanie OPO Cetniewo, 16-28.01.2018
14-01-2018 - 27-01-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA Zgrupowanie Sport Szklarska Poręba, 14-27.01.2018
11-01-2018 - 25-01-2018 włochy OSTIA Zgrupowanie Ostia 11-25.01.2018
08-01-2018 - 31-01-2018 brak STELLENBOSCH Zgrupowanie Stellenbosch 8-31.01.2018
07-01-2018 - 25-01-2018 hiszpania LOS REALEJOS Zgrupowanie Los Realejos 7-25.01.2018
07-01-2018 - 21-01-2018 wielka brytania LOUGHBOROUGH Zgrupowanie Loughborough 7-21.01.2018
05-01-2018 - 18-01-2018 hiszpania LLORET DE MAR Zgrupowanie Lloret de Mar 5-18.01.2018
05-01-2018 - 14-01-2018 polska TORUŃ Zgrupowanie Toruń Hotel Meeting, 5-14.01.2018
05-01-2018 - 08-02-2018 portugalia MONTE GORDO Zgrupowanie Monte Gordo 5.01. - 8.02.2018
03-01-2018 - 12-02-2018 australia CANBERRA ADELAIDE Zgrupowanie Canberra Adelaide, 3.01.12.02.2018
02-01-2018 - 14-01-2018 polska CETNIEWO Zgrupowanie OPO Cetniewo, 2-14.01.2018
02-01-2018 - 28-01-2018 australia FALLS CREEK & MELBOURNE Zgrupowanie Falls Creek & Melbourne 2-28.01.2018
01-01-2018 - 04-02-2018 brak POTCHEFSTROOM Zgrupowanie Potchefstroom 4.01. - 4.02.2018
01-01-2018 - 29-01-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie OPO Spała, 1-29.01.2018
TERMIN KRAJ MIEJSCOWOŚĆ OPIS
11-06-2018 - 20-06-2018 polska SŁUPSK Zgrupowanie szkoleniowe, Słupsk, 11-20.06.2018
11-06-2018 - 20-06-2018 polska SŁUPSK Słupsk, 11-20.06.2018
10-06-2018 - 17-06-2018 polska BYDGOSZCZ Bydgoszcz, 10-17.06.2018
10-06-2018 - 20-06-2018 polska SŁUBICE Słubice, 10-20.06.2018
10-06-2018 - 23-06-2018 polska SŁUPSK Słupsk, 10-23.06.2018
09-06-2018 - 21-06-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA Szklarska Poręba, 9-21.06.2018
07-06-2018 - 14-06-2018 polska WAŁCZ Wałcz, 7-14.06.2018
06-06-2018 - 16-06-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA Szklarska Poręba, 6-16.06.2018
04-06-2018 - 14-06-2018 polska SPAŁA Spała, 4-14.06.2018
28-05-2018 - 10-05-2018 polska ZAKOPANE Zgrupowanie 28.04-10.05.2018 Zakopane
26-05-2018 - 01-06-2018 polska WARSZAWA Zgrupowanie Warszawa,26.05-1.06.2018
26-05-2018 - 30-05-2018 polska BYDGOSZCZ Zgrupowanie, Bydgoszcz, 26-30.05.2018
06-05-2018 - 17-05-2018 polska ZAKOPANE Zgrupowanie 6-17.05.2018 Zakopane
29-04-2018 - 06-05-2018 polska SIERADZ Zgrupowanie 29.04-6.05.2018 Sieradz
29-04-2018 - 06-05-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie 29.04-6.05.2018 Spała
29-04-2018 - 06-05-2018 polska SIERADZ Zgrupowanie 29.04-6.05.2018 Sieradz
28-04-2018 - 10-05-2018 polska ZAKOPANE Zgrupowanie 28.04-10.05.2018 COS Zakopane K.Pomorskie
28-04-2018 - 11-05-2018 polska ZAKOPANE Zgrupowanie 28.04-11.05.2018 Zakopane
28-04-2018 - 06-05-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie 28.04-6.05.2018 Spała
28-04-2018 - 05-05-2018 polska WISŁA Zgrupowanie 28.04 - 5.05.2018 Wisła
28-04-2018 - 10-05-2018 polska ZAKOPANE 28.04-10.05.2018 Zakopane Podkarpackie
28-04-2018 - 03-05-2018 polska MIELEC Zgrupowanie 28.04-3.05.2018 Mielec
28-04-2018 - 08-05-2018 polska ZAKOPANE Zgrupowanie 28.04-8.05 Zakopane
28-04-2018 - 05-05-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie 28.04-5.05.2018 Spała
27-04-2018 - 09-05-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie 27.04-9.05.2018 Spała
27-04-2018 - 06-05-2018 polska BYDGOSZCZ Zgrupowanie 27.04-6.05.2018 Bydgoszcz
27-04-2018 - 03-05-2018 polska CETNIEWO Zgrupowanie 27.04-3.05.2018 Cetniewo
27-04-2018 - 06-05-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie 27.04-6.05.2018 Spała
27-04-2018 - 05-05-2018 polska NOWA DĘBA Zgrupowanie 27.04-5.05.2018 Nowa Dęba
27-04-2018 - 04-05-2018 polska SPAŁA Zgrupowania 27.04-4.05.2018 Spała
27-04-2018 - 06-05-2018 polska PUŁAWY Zgrupowanie 27.04-6.05.2018 Puławy
27-04-2018 - 06-04-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA Zgrupowanie 27.04-6.05.2018 Szklarska Poręba
27-04-2018 - 06-05-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie 27.04-6.05.2018 Spała lista
27-04-2018 - 06-05-2018 polska BYDGOSZCZ Zgrupowanie 27.04-6.05.2018 Bydgoszcz
27-04-2018 - 03-05-2018 polska CETNIEWO Zgrupowanie 27.04-3.05.2018 Cetniewo
27-04-2018 - 06-05-2018 polska BIAŁA PODLASKA Zgrupowania 27.04-6.05.2018 Biała Podlaska
27-04-2018 - 06-05-2018 polska MIĘDZYZDROJE Zgrupowanie 27.04-6.05.2018 Międzyzdroje
27-04-2018 - 05-05-2018 polska CETNIEWO Zgrupowanie 27.04-5.05.2018 Cetniewo
27-04-2018 - 06-05-2018 polska SIERAKÓW Zgrupowanie 27.04-6.05.2018 Sieraków
27-04-2018 - 05-05-2018 polska CETNIEWO Zgrupowanie 27.04-5.05.2018 Cetniewo
26-04-2018 - 05-05-2018 polska WISŁA Zgrupowanie 26.04-5.05.2018 Wisła
26-04-2018 - 06-05-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie 26.04-6.05.2018 Spała
26-04-2018 - 06-05-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie 26.04-6.05.2018 Spała
26-04-2018 - 05-05-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie 26.04-5.05.2018 Spała
26-04-2018 - 05-05-2018 polska ZAKOPANE Zgrupowanie 26.04-5.05.2018 Zakopane
26-04-2018 - 10-05-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie 26.04-10.05.2018 Spała
26-04-2018 - 02-05-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie 26.04-2.05.2018 Spała
25-04-2018 - 06-05-2018 polska WISŁA Zgrupowanie 25.04-6.05.2018 Wisła
22-04-2018 - 30-04-2018 polska WAŁCZ Zgrupowanie 22-30.04.2018 Wałcz
21-04-2018 - 01-05-2018 polska OLECKO Zgrupowanie 21.04-1.05.2018 Olecko
20-04-2018 - 29-04-2018 polska WŁADYSŁAWOWO Zgrupowanie 20-29.04.2018 Władysławowo
20-04-2018 - 05-05-2018 polska CETNIEWO Zgrupowanie 20.04-5.05.2018 Cetniewo
20-04-2018 - 28-04-2018 polska SZCZYRK Zgrupowanie 20-28.04.2018 Szczyrk
16-04-2018 - 26-04-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie 16-26.04.2018 Spała
07-04-2018 - 14-04-2018 polska NOWA RUDA Zgrupowanie 7-14.04.2018 Nowa Ruda
07-04-2018 - 14-04-2018 polska WOLSZTYN Zgrupowanie 7-14.04.2018 Wolsztyn
06-04-2018 - 14-04-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie 6-14.04.2018 Spała
05-04-2018 - 12-04-2018 polska WAŁCZ Zgrupowanie 5-12.04.2018 Wałcz
02-04-2018 - 08-04-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie 2 - 8.04.2018 Spała
30-03-2018 - 08-04-2018 polska CETNIEWO Zgrupowanie 30.03 - 8.04.2018 Cetniewo
29-03-2018 - 07-04-2018 polska WISŁA Zgrupowanie 29.03 - 7.04.2018 Wisła
29-03-2018 - 07-04-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA Zgrupowanie 29.03 - 7.04.2018 Szklarska Poręba
29-03-2018 - 05-04-2018 polska CETNIEWO Zgrupowanie 29.03 - 5.04.2018 Cetniewo
29-03-2018 - 08-04-2018 polska SPAŁA Zgrupowania 29.03 - 8.04.2018 Spała
28-03-2018 - 08-04-2018 polska SPAŁA Zgrupowania 28.03 - 8.04.2018 Spała
28-03-2018 - 03-04-2018 polska WISŁA Zgrupowanie 28.03 - 3.04.2018 Wisła
28-03-2018 - 08-04-2018 polska SZKLARSKA PORĘBA Zgrupowania 28.03-8.04.2018 Szklarska Poręba
26-03-2018 - 11-04-2018 polska SPAŁA Zgrupowanie 26.03 - 11.04.2018 Spała
25-03-2018 - 05-04-2018 polska WAŁCZ Zgrupowanie 25.03 - 5.04.2018 Wałcz
25-03-2018 - 03-04-2018 polska ZAKOPANE Zgrupowanie 25.03 - 3.04.2018 Zakopane
25-03-2018 - 30-03-2018 polska KOLBUSZOWA Zgrupowanie 25 - 30.03.2018 Kolbuszowa
25-03-2018 - 30-03-2018 polska MIELEC Zgrupowanie 25-30.03.2018 Mielec
24-03-2018 - 30-03-2018 polska NAKŁO Zgrupowanie 24-30.03.2018 Nakło
24-03-2018 - 03-04-2018 polska MIĘDZYZDROJE Zgrupowanie 24.03 - 3.04.2018 Międzyzdroje
23-03-2018 - 31-03-2018 polska BYDGOSZCZ 23-31.03.2018 Bydgoszcz
23-03-2018 - 30-03-2018 polska GRUDZIĄDZ Zgrupowanie 23-30.03.2018 Grudziądz
23-03-2018 - 30-03-2018 polska ŁÓDŹ Zgrupowanie 23 - 30.03.2018 Łódź
23-03-2018 - 30-03-2018 polska KĘPNO Zgrupowanie 23 - 30.03.2018 Kępno
23-03-2018 - 31-03-2018 polska BYDGOSZCZ Zgrupowanie 23-31.03.2018 Bydgoszcz
22-03-2018 - 03-04-2018 polska SZCZYRK Zgrupowanie 22.03 - 3.04.2018 Szczyrk
15-02-2018 - 24-02-2018 polska BOROWICE Zgrupowanie zaplecza kadry w Borowicach