Menu
1 / 0
Aktualności /

Dietetycy

Dietetycy zespołu metodycznego PZLA

PLECHA_MICHAL

mgr Michał Płecha

Dietetyk

Dietetyk, absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (dietetyka) i UMCS w Lublinie (prawo). Uczestnik szkoleń z zakresu dietetyki sportowej, klinicznej i psychodietetyki. W PZLA jestem od 2021r., związany z blokiem rzutów i skoków. Na co dzień prowadzę swój gabinet w Lublinie i pracuję online. Jestem również instruktorem PZLA, prowadzę treningi biegowe i sam amatorsko startuję w zawodach (10km - 32:31min).

e-mail_40 instagram_40

MIZERA_OLGA

dr inż Olga Mizera

Dietetyk

Dietetyk, Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji (kierunek Żywienie Człowieka i Ocena Żywności ze specjalizacją: dietetyka) na SGGW w Warszawie, gdzie obroniła doktorat na temat żywienia w sporcie w Katedrze Dietetyki. Z PZLA jest związana od 2021 roku i współpracuję z blokiem sprintu. Na co dzień przyjmuje w Warszawie stacjonarnie i online. Od lat trenuje zawodowo szermierkę – jest szpadzistką w kadrze narodowej. To doświadczenie pozwala jej doskonale rozumieć potrzeby sportowców. W pracy z podopiecznymi zwraca szczególną uwagę na ich samopoczucie, styl życia i ich osobiste cele.

www_ikona e-mail_40 instagram_40

PIOTROWICZ-_ZOFIA

mgr Zofia Piotrowicz

Dietetyk

Dietetyk, Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego (kierunek dietetyka).  Doktorantka w AWF Katowice. Z PZLA jest związana od 2021 roku, współpracuje z blokiem wytrzymałości. Na co dzień prowadzi własną działalność dietetyczną. Autorka publikacji naukowych z dziedziny fizjologii. Uważa, że nauka jest przydatna tylko wtedy, kiedy jesteśmy w stanie ją wykorzystać w praktyce, a zbilansowane odżywianie to jeden z istotnych elementów poprawy wyniku sportowego, ale również komfortu życia i dobrego samopoczucia.

www_ikona e-mail_40 instagram_40

 

Powrót do listy

Więcej