Menu
1 / 0
Aktualności /

Akredytacje dziennikarskie na MŚ w Budapeszcie

Akredytacje dziennikarskie na MŚ w Budapeszcie

Polski Związek Lekkiej Atletyki uprzejmie informuje, że rozpoczął się proces akredytacji dziennikarzy i fotoreporterów na planowane w sezonie 2023 lekkoatletyczne mistrzostwa świata w Budapeszcie.

Proces akredytacji na mistrzostwa będzie przeprowadzony „online”. Polscy dziennikarze oraz fotoreporterzy zainteresowani obsługą medialną zawodów proszeni są o przesłanie wypełnionego wniosku (na adres akredytacje@pzla.pl do dnia 20 lutego 2023 roku. Uwaga: termin zgłoszeń jest nieprzekraczalny, a limit miejsc ograniczony.

Po tym terminie PZLA wyśle do wybranych dziennikarzy i fotoreporterów szczegółowe informacje dotyczące rejestracji w specjalnym, dedykowanym imprezie, panelu akredytacyjnym World Athletics. Deadline zgłoszeń na zakwaterowanie – 28 lutego 2023.

W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt: Maciej Jałoszyński, maciej.jaloszynski@pzla.pl, 664 721 383.

Polski Związek Lekkiej Atletyki przypomina, że powyższy proces jest przeznaczony wyłącznie dla prasy (w tym serwisów internetowych) i fotografów. Nadawcy telewizyjni i radiowi (nie posiadający praw do transmisji), którzy chcą obsługiwać mistrzostwa w Budapeszcie proszeni są o bezpośrednią rejestrację w systemie World Athletics: https://www.wasaccreditation.net/wasbas/

Powrót do listy

Więcej