Menu
1 / 0
Aktualności /

MCC Medale oficjalnym dostawcą PZLA w sezonie 2021

MCC Medale oficjalnym dostawcą PZLA w sezonie 2021

Odlewnia MCC Medale dostarczy medale, które trafią do najlepszych zawodników podczas tegorocznych lekkoatletycznych mistrzostw Polski.

Medale sportowe zaprojektowane i wykonane przez łódzką firmę MCC Medale od kilku sezonów wręczane są najlepszym polskim lekkoatletom podczas mistrzostw organizowanych pod egidą PZLA. Specjalnie na sezon 2021 przygotowano nowy wzór medalu. W tym roku postawiono na unikalne wzornictwo. Stworzone medale nawiązują do wirażów znanych ze stadionowych i halowych bieżni. Na łukach stanowiących integralną część projektu znajdą się informacje zawierające m.in. nazwę wydarzenia oraz miejsce, w którym się ono odbywa. Medale przygotowane przez MCC Medale na sezon 2021 wyróżniać będą się także nietypową szarfą – jej fragment będzie przebiegał przez cały medal.

- Cieszę się z przedłużenia współpracy pomiędzy Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, a firmą MCC. To kolejny rok, w którym nasz partner dostarczy medale dla najlepszych polskich lekkoatletów. Ponownie przygotowano ciekawy projekt, a to ważne bo medal mistrzostw Polski to nie tylko oznaka sukcesu sportowego, ale również pamiątka na całe życie – przyznaje prezes PZLA Henryk Olszewski.

Najbliższym wydarzeniem, na którym tegoroczne medale zawisną na szyjach najlepszych zawodników będą mistrzostwa Polski w sztafetach oraz wielobojach, na początku czerwca w Łodzi.

- To kolejny sezon, w którym dostarczymy medale dla najlepszych zawodników w Polsce. Cieszymy się, że odlewy, które wykonujemy stały się rozpoznawalnym elementem imprez organizowanych przez PZLA. Nacisk, który kładziemy na unikalne wzory tworzone każdego roku, ponownie zaowocował medalami, które z pewnością będą stanowić wspaniałą pamiątkę dla zawodników biorących udział w zawodach w sezonie 2021 podkreśla Bartłomiej Pakuła z firmy MCC.

Współpraca, to kontynuacja działań pomiędzy Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, a dostawcą medali, które ogłoszono, podczas konferencji prasowej poprzedzającej mityng Orlen Cup Łódź 2020.

Informacja prasowa

Powrót do listy

Więcej