1 / 0

Krystian Zalewski piąty w Irlandii

W jubileuszowym 25. biegu ulicznym Brooks Armagh International Road Race rozegranym na dystansie 5 km Krystian Zalewski zajął piąte miejsce uzyskując rezultat 14:02.24.

W wieczornej scenerii historycznego centrum religijnego Irlandii zwyciężył Amerykanin Joe Stilin z wynikiem 13:58.34, przed Brytyjczykiem Danielem Cliffe’m 13:59:47, na trzeciej pozycji uplasował się Jonathan Brownlee, brytyjski medalista igrzysk olimpijskich w triathlonie, 14:00.13.

91. Marcin Fudalej 15:52.23

W 2004 r. na listę zwycięzców biegu, jednego z najbardziej prestiżowych w Europie, wpisał się Michał Bartoszak. W 2007 r. Tomasz Szymkowiak był drugi, a Mariusz Giżyński – trzeci, Polacy wygrali wówczas klasyfikację drużynową.