1 / 0

Pędzich ponownie mistrzem Polski

W Rudzie Śląskiej po raz drugi tytuł mistrza Polski w biegu 24-godzinnym zdobył 48-letni Waldemar Pędzich (ALKS KURP Ostrołęka), który pokonał dystans 230km 921m, wyprzedzając o dwa lata starszych Augusta Jakubika o 7366m i Andrzeja Urbanika o 12246m.

W Rudzie Śląskiej po raz drugi tytuł mistrza Polski w biegu 24-godzinnym zdobył 48-letni Waldemar Pędzich (ALKS KURP Ostrołęka), który pokonał dystans 230km 921m, wyprzedzając o dwa lata starszych Augusta Jakubika (TL Pogoń Ruda Śląska) o 7366m i Andrzeja Urbanika (Zawisza Bydgoszcz) o 12246m.

Wśród pań triumfowała Mariola Młynarska (WKB Meta Lubliniec), która przebiegła 181km 690m, czyli o 47550m więcej niż przed rokiem, gdy uplasowała się na 5 pozycji.