Menu
1 / 0
Aktualności /

Lekkoatletyczne nominacje w 88. Plebiscycie Przeglądu Sportowego

Lekkoatletyczne nominacje w 88. Plebiscycie Przeglądu Sportowego

Osiem lekkoatletycznych nominacji w 88. edycji Plebiscytu Przeglądu Sportowego.

W gronie dwudziestu pięciu nominacji w drugim najstarszym tego typu plebiscycie na świecie ponownie znalazło się liczne grono przedstawicieli Królowej Sportu. Wśród nominowanych znajdujemy m.in. młociarzy Pawła Fajdka i Wojciecha Nowickiego, płotkarkę Pię Skrzyszowską, biegaczki Natalię Kaczmarek, Annę Kiełbasińską oraz Aleksandrę Lisowską, chodziarkę Katarzynę Zdziebło, a także wieloboistkę Adriannę Sułek.

Tradycja i prestiż. Te dwa słowa najlepiej podsumowują Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski organizowany przez „Przegląd Sportowy” już po raz 88. I zawsze ten plebiscytowy czas jest w naszej redakcji wyjątkowy. W mijającym roku oszałamiających sukcesów polskich sportowców było tak wiele, że postanowiliśmy rozszerzyć listę nominowanych do 25. Gorąco zachęcam do głosowania na swoich faworytów, bo z pewnością zasługują na docenienie ich wysiłków – powiedział Paweł Wołosik, zastępca redaktora naczelnego Przegląd Sportowy Onet w oficjalnym komunikacie prasowym po inauguracji plebiscytu.

Laureatów 88. Plebiscytu na Najlepszego Sportowca Polski 7 stycznia 2023 roku. Swoich faworytów można wspierać za pomocą tradycyjnych kuponów drukowanych do 23 grudnia na łamach Przeglądu Sportowego oraz w wybranych wydaniach dziennika FAKT oraz – do 6 stycznia do godziny 16:00 – online na stronie plebiscyt.przegladsportowy.pl.

Maciej Jałoszyński / foto: materiały prasowe 

Powrót do listy

Więcej