Menu
1 / 0
Aktualności /

Łatwe zarządzanie zawodami dla każdego klubu

Łatwe zarządzanie zawodami dla każdego klubu

Polski Związek Lekkiej Atletyki rozpoczyna oficjalną współpracę z Roster Athletics. Dzięki podpisanej umowie, wszystkie kluby oraz członkowie PZLA otrzymają dostęp do intuicyjnego i nowoczesnego systemu, który znacząco usprawni organizację zawodów lekkoatletycznych.

Roster Athletics oferuje kompleksowe rozwiązanie dla lekkiej atletyki, niezależnie od klasy zawodów, czy możliwości technicznych organizatora, a używanie systemu jest dobrowolne.

Platforma jest w pełni dostosowana do przepisów obowiązujących w Polsce i dostępna w języku polskim - system online, dwie aplikacje mobilne oraz wsparcie.

W ciągu ostatnich kilku lat Związek inwestuje w nowoczesne narzędzia dla całego środowiska lekkoatletycznego w naszym kraju” – powiedział Sebastian Chmara. „Jesteśmy gotowi do wprowadzenia nowych, również mobilnych technologii, co znacząco zwiększy aktywność klubów i reaktywuje wiele sekcji królowej sportu w naszym kraju. Udostępniamy narzędzie, które ułatwi organizację zawodów oraz będzie stanowiło okazję do rozwoju lokalnych inicjatyw i komercjalizacji części wydarzeń”, dodał v-ce prezes w Polskim Związku Lekkiej Atletyki.

Zaawansowana funkcjonalność i łatwość korzystania z platformy zarządzania zawodami Roster Athletics sprawiają, że przeprowadzenie zawodów jest coraz prostsze, jeszcze bardziej wydajne i mniej czasochłonne, zarówno dla organizatora, uczestników, jak i sędziów” – dodał Filip Moterski, Przewodniczący CKS PZLA.

Polski Związek Lekkiej Atletyki to jedna z największych i najbardziej znaczących federacji lekkoatletycznych na świecie, cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę” – powiedział Christian Birk, założyciel i prezes Roster Athletics. „PZLA to organizacja wyznaczająca trendy w światowej i europejskiej lekkoatletyce, dbająca o ekspansję królowej sportu na każdym poziomie współzawodnictwa. Nie możemy się doczekać rozpoczęcia współpracy. Chcemy udostępnić narzędzie, które da nowe możliwości rozwoju polskim klubom lekkoatletycznym” – dodał.

Z przyjemnością informujemy, że możemy zaoferować pełną wersję systemu wszystkim członkom PZLA. Organizacje stowarzyszone w naszym Związku mogą otrzymać dostęp do systemu Roster już dziś i korzystać z wielu funkcji, w tym:

  • Panel Zgłoszeń z płatnościami online
  • Tworzenie zawodów, programu minutowego i innych podstawowych parametrów
  • Automatyczne rozstawianie i awans do kolejnej rundy
  • Pełna integracja i automatyczne przesyłanie wyników z systemu pomiaru czasu “FinishLynx”
  • W pełni zsynchronizowana aplikacja mobilna dla zawodników, kibiców, trenerów, rodziców do śledzenia wyników w czasie rzeczywistym
  • Aplikacja sędziowska, umożliwiająca wprowadzanie wyników na żywo

Wyślij zgłoszenie na adres hubert.trochimowicz@pzla.pl, jeżeli chesz zacząć korzystać z systemu na swoich zawodach. Więcej szczegółów w zakładce „ROSTER” na naszej stronie.

Zapraszamy na bezpłatną serię szkoleń. Pierwsze dwa spotkania odbędą się w kwietniu, a linki dostępne są poniżej:

Informacja prasowa

Powrót do listy

Więcej