Menu
1 / 0
Aktualności /

Nowoczesny system zarządzania zawodami LA wkrótce powszechnie dostępny w Polsce!

Nowoczesny system zarządzania zawodami LA wkrótce powszechnie dostępny w Polsce!

Na początku roku, w ramach swojego programu wsparcia, władze European Athletics dokonały wyboru projektów zgłoszonych przez federacje europejskich. Polski Związek Lekkiej Atletyki otrzymał bardzo wysokie noty i znalazł się w wąskim gronie beneficjentów tzw. „Extraordinary Develompent Project”.

Wspólny projekt PZLA oraz Centralnego Kolegium Sędziów, został doceniony przede wszystkim za nowoczesność, ogólnopolski zasięg oraz łatwość wprowadzenia i możliwość implementacji na każdym rodzaju zawodów.

„W latach 2021 – 2022, Polski Związek Lekkiej Atletyki wprowadzi proste i intuicyjne rozwiązanie, pozwalające rozgrywać zawody każdego szczebla”, poinformował Hubert Trochimowicz, Sekretarz Generalny PZLA. „Co ważne, globalny system został dostosowany do przepisów obowiązujących w Polsce oraz każdy jego element jest dostępny w polskiej wersji językowej. Cieszymy się, że z wyposażając kluby oraz wojewódzkie związki lekkoatletyki w nowe narzędzie, dajemy jednocześnie możliwość zawodnikom i kibicom zupełnie nowego doświadczania królowej sportu”.

„Pierwszą grupą, która otrzyma pełny dostęp do platformy Roster Athletics, będą sędziowie” – tłumaczy Przewodniczący CKS PZLA, Filip Moterski, który dodaje – „System jest intuicyjny, daje ogromne możliwości i na pewno będzie to właściwy krok w kierunku promocji i znaczącego zwiększenia zasięgu lekkoatletyki w Polsce, zwłaszcza na lokalnym poziomie”.

Osoby zainteresowane uzyskaniem dostępu do platformy, prosimy o zgłoszenia poprzez formularz - https://www.rosterathletics.com/start-free-trial?lang=pl

Informacja prasowa

Powrót do listy

Więcej