Menu
1 / 0
Aktualności /

Akredytacje dziennikarskie na 36. Halowe Mistrzostwa Europy

Akredytacje dziennikarskie na 36. Halowe Mistrzostwa Europy

Polski Związek Lekkiej Atletyki uprzejmie informuje, że rozpoczął się proces akredytacji dziennikarzy i fotoreporterów na 36. Halowe Mistrzostwa Europy (Toruń, 5-7 marca 2021).

Proces akredytacji na mistrzostwa będzie przeprowadzony „online”. Polscy dziennikarze oraz fotoreporterzy zainteresowani obsługą medialną zawodów proszeni są o przesłanie wypełnionego wniosku (odnajdą go Państwo w załączniku) na adres akredytacje@pzla.pl do dnia 29 stycznia 2020 roku. Uwaga: termin zgłoszeń jest nieprzekraczalny.

Po tym terminie PZLA zgłosi  wybranych dziennikarzy i fotoreporterów do systemu, a następnie prześle link do uzupełnienia szczegółowych informacje w dedykowanym imprezie panelu akredytacyjnym European Athletics. W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt: Maciej Jałoszyński, m.jaloszynski@pzla.pl, 664 721 383 / 22 896 0335; Mateusz Bosiacki, m.bosiacki@torun2021.pl 509 925 809

Polski Związek Lekkiej Atletyki informuje, że ze względu na trwającą pandemię COVID-19 federacja europejska ograniczyła ilość miejsc dla mediów podczas zawodów. Na każdy kraj przypada niewielka pula miejsc.

Każdy przedstawiciel mediów, który zostanie zaakceptowany przez PZLA oraz LOC HME Toruń 2021 i zostanie wprowadzony do systemu akredytacyjnego będzie musiał przedstawić negatywny wynik testu na COVID-19 na 72h przed przyjazdem do Torunia. Potwierdzenie negatywnego wyniku (w wersji anglojęzycznej) należy wgrać do systemu akredytacyjnego.

Jednocześnie zaznaczamy, że każdy akredytowany dziennikarz będzie ZOBOWIĄZANY do przestrzegania protokołu medycznego dla mediów. Ze szczegółami mogą się Państwo zapoznać w załączonym materiale European Athletics.

Dziennikarze, którzy nie otrzymają akredytacji będą mogli skorzystać ze zdalnej mix-zony, do której link zostanie udostępniony w późniejszym terminie.

 

Powrót do listy

Więcej