Menu
1 / 0
Aktualności /

Konferencja trenerów LDK!

Konferencja trenerów LDK!

Zespół LDK! informuje, że konferencja dla trenerów odbędzie się w formie on-line, transmitowana na żywo ze Studia Ldk! zlokalizowanego w Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, które zostało Partnerem przy organizacji.

Każde szkolenie będzie składać się z wykładu oraz dyskusji w studio z zaproszonymi gości. W trakcie transmisji będzie można zadawać pytania. Zespół Ldk! dołożył wszelkich starań aby zaproponowana oferta szkoleń była atrakcyjna nie tylko dla trenerów i zawodników ale również wszystkich zainteresowanych aktywnością fizyczną.

Pierwsza konferencja odbędzie się już 6 listopada w godzinach 17.00-19.00. Jej tematem będzie "Lekkoatletyka w czasie pandemii COVID-19 - zagrożenia i wyzwania" w odniesieniu do sportu dzieci i młodzieży. Moderatorem szkolenia będzie dr Jarosław Krzywański, lekarz kadry narodowej PZLA. Wykładowcami będą: psycholog Pani Natalia Pawelska oraz ekspert Nestle. Do udziału w dyskusji została zaproszona zawodniczka Pani Marika Popowicz-Drapała oraz jej trener Pan Jacek Lewandowski.

Transmisja jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych na kanale Youtube PZLAwideo oraz Facebook Lekkoatletyka dla Każdego

Harmonogram pozostałych e-konferencji:|
13 listopada, godzina 17.00-18.30, "Biegi sprinterskie"
20 listopada, godzina 17.00-18.30, "Biegi wytrzymałościowe"
27 listopada, godzina 17.00-18.30, " Skoki",
4 grudnia, godzina 17.00-19.00, "Rzuty" , podsumowanie konferencji.

Wszystkich zapraszamy do udziału!

Powrót do listy

Więcej