Menu
1 / 0
Aktualności /

Komunikat dot. przyznawania licencji zawodniczych (aktualizacja)

Komunikat dot. przyznawania licencji zawodniczych (aktualizacja)

W związku z ogłoszoną pandemią koronawirusa  SARS-CoV-2  (wywołującego chorobę COVID-19), aby ograniczyć konieczność wychodzenia z domów, decyzją Prezesa PZLA dr Henryka Olszewskiego sprawy licencyjne będą realizowane wyłącznie droga elektroniczną.

W celu wyrobienia licencji dla zawodników nowych oraz przechodzących z kategorii wiekowej U16 do U18 oraz dla zawodników zmieniających barwy klubowe, należy w systemie STARTER PZLA przesłać czytelne skany lub zdjęcia kompletu dokumentów. Instrukcja przesyłania dokumentów dostępna jest w załączniku.

Pracownicy Działu Sportowo-Technicznego PZLA, odpowiedzialni za przyznawanie licencji pracują zdalnie, poza siedzibą PZLA. Kontakt jest możliwy poprzez pocztę elektroniczną lub telefony komórkowe. Dane kontaktowe dostępne są na stronie w zakładce kontakt .

Mając na uwadze obecne kłopoty logistyczne wynikające z wprowadzonych przez rząd obostrzeń oraz mając na uwadze zagrożenie epidemiologiczne prosimy o nie przesyłanie oryginalnych dokumentów pocztą tradycyjną. Oryginały wniosków licencyjnych należy zachować w klubie i przesłać je do PZLA dopiero po odwołaniu pandemii.

 

Powrót do listy

Więcej