Menu
1 / 2
Aktualności /

TOTALbet sponsorem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki

TOTALbet sponsorem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki
TOTALbet sponsorem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki TOTALbet sponsorem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki

Nowym sponsorem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki został TOTALbet Zakłady Bukmacherskie. Stosowne porozumienie podpisano w Toruniu w przededniu 64. PZLA Halowych Mistrzostw Polski.

TOTALbet Zakłady Bukmacherskie to polska, legalna, firma bukmacherska działająca na rynku od 2017 roku. Na rynku chce wyróżniać się jakością, zgodną z zachodnimi standardami. Od sezonu olimpijskiego 2020 będzie wspierać polską lekkoatletykę.

- Cieszę się, że dołączamy do grona oficjalnych partnerów PZLA. To dla nas duże wyróżnienie, ale także odpowiedzialność. Lekkoatletyka od lat jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin sportowych w naszym kraju. W ostatnich sezonach polscy zawodnicy święcili wielkie triumfy na arenach Europy i świata. Wierzę, że dzięki naszemu wsparciu podobnie będzie w kolejnych latach. Trzymamy kciuki, szczególnie, że przed nami igrzyska olimpijskie w Tokio – podkreślił Adrian Furmańczyk, dyrektor marketingu TOTALbet.

Zadowolenia z podpisania umowy z firmą TOTALbet nie kryje także prezes PZLA.

- Finansowanie sportu coraz bardziej opiera się na środkach niepublicznych. Cieszę się zatem, że do PZLA dołącza kolejny sponsor. Szczególnie, że jest to tak solidna marka jak TOTALbet. – powiedział Henryk Olszewski.

Umowa pomiędzy PZLA i TOTALbet będzie obowiązywać do końca 2021 roku.

Toruń, Maciej Jałoszyński / foto: Marek Biczyk

Powrót do listy

Więcej