Menu
1 / 0
Aktualności /

Trening z mistrzem – gwiazdy lekkiej atletyki inspirują i zachęcają do ruchu

Trening z mistrzem – gwiazdy lekkiej atletyki inspirują i zachęcają do ruchu

Justyna Święty Ersetic, Sofia Ennaoui, Marcin Lewandowski i Konrad Bukowiecki podczas specjalnych treningów podzielili się swoim doświadczeniem i energią ze zwycięzcami konkursu marki 4MOVE pod hasłem „Trenuj z 4MOVE” - małymi krokami dojdziesz do wielkich rzeczy.

Justyna Święty Ersetic, Sofia Ennaoui, Marcin Lewandowski i Konrad Bukowiecki podczas specjalnych treningów podzielili się swoim doświadczeniem i energią ze zwycięzcami konkursu marki 4MOVE pod hasłem „Trenuj z 4MOVE” - małymi krokami dojdziesz do wielkich rzeczy.

Aż 30 osób miało niepowtarzalną okazję wziąć udział w treningach przygotowanych przez markę 4MOVE i gwiazdy lekkoatletyki. Takie spotkanie to ogromna dawka inspiracji i wsparcia dla wszystkich, którzy kochają sport i dążą do polepszania swoich własnych osiągów. Biegacze pokonujący codzienne dystanse bez względu na pogodę czy ci, którzy mierzą się z własną siłą mają w sobie gen sportowca. I nie jest ważne czy trenują na profesjonalnej bieżni lub hali sportowej, czy korzystają z uroków swojej okolicy. By móc rozwijać się w sporcie i w życiu najważniejsze jest, aby zrobić pierwszy krok, a potem drugi i kolejny.

Bo właśnie takimi małymi krokami dochodzi się do wielkich rzeczy. Jeśli trenujesz, na twojej drodze czekają cię wzloty i upadki. Czasem trudno się podnieść, ale słowa zachęty od mistrzów olimpijskich na pewno zagrzeją do walki każdego.

Wie o tym marka 4MOVE, która zaprosiła do współpracy gorące nazwiska polskiej lekkoatletyki. Justyna Święty Ersetic, Sofia Ennaoui, Marcin Lewandowski i Konrad Bukowiecki to sportowcy, medaliści mistrzostw świata i Europy. Nic więc dziwnego, że uczestnicy konkursu ogłoszonego przez markę tak chętnie zagrali o realizację marzenia – udział w treningu prowadzonym przez gwiazdy Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Jeszcze niedawno mieli okazję podziwiać ich determinację podczas Mistrzostw Świata w lekkoatletyce w Doha, a w sobotę, 16 listopada wyciskali siódme poty pod czujnym okiem mistrzów, którzy podpowiadali jak poprawiać osiągi.

Wszyscy jesteśmy dumni z osiągnięć Polaków, którzy co mistrzostwa udowadniają, że są prawdziwymi fighterami pnąc się w rankingach medalowych coraz wyżej. 4MOVE z dumą wspiera ich w wysiłkach na rzecz reprezentacji naszego kraju. To wszystko wynika z wytrwałej pracy, krok po kroku, która rozpoczęła się już 100 lat temu, bo taki właśnie jubileusz obchodzi w tym roku Polski Związek Lekkiej Atletyki.

Profesjonalne porady treningowe to jedno, ale zawodnicy sami doskonale wiedzą ile wyrzeczeń kosztuje dojście na szczyt. Lekkoatletyka jest królową sportów, jest przy tym bardzo wymagająca. Dlatego olimpijczycy podczas sobotniego spotkania podzielili się z fanami tym co ich samych motywuje do poprawiania swoich rekordów. Opowiadali o własnych chwilach zwątpienia i jak sobie radzili w takich sytuacjach. Spotkanie było bardzo motywujące, a kilka wskazówek na polepszenie wyników na pewno przyda się każdemu z uczestników. Przed nimi wiele maratonów i amatorskich zawodów.

Marka 4MOVE została stworzona, po to by wspierać nas na co dzień w treningu. Specjalnie opracowane receptury i wyjątkowa mieszanka, najwyższej jakości witamin opracowanych w szwajcarskich laboratoriach uzupełniają trening, zapewniając optymalne wsparcie. 4MOVE to marka bardzo mocno związana ze sportem. Począwszy od receptury skomponowanej w odpowiedzi na potrzeby sportowców i miłośników ruchu, po aktywności sponsorskie i współpracę. 4MOVE jest oficjalnym napojem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Wraz z najbardziej rozpoznawalnymi gwiazdami lekkoatletyki marka namawia do każdej formy ruchu, bo każdy trening daje nam siłę do podejmowania codziennych wyzwań i realizacji naszych celów.

 

Informacja prasowa i zdjęcia 4MOVE

 

Powrót do listy

Więcej