Menu
1 / 0
Aktualności /

Akredytacje dziennikarskie na 95. PZLA Mistrzostwa Polski

Akredytacje dziennikarskie na 95. PZLA Mistrzostwa Polski

Uprzejmie informujemy, że został rozpoczęty proces akredytacyjny dla dziennikarzy i fotoreporterów chcących obsługiwać 95. PZLA Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce - Radom 2019.

95. PZLA Mistrzostwa Polski odbędą się w dniach 23-25 sierpnia 2019 na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu.

Zainteresowanych obsługą Imprezy Dziennikarzy, Fotoreporterów oraz innych przedstawicieli mediów prosimy o akredytowanie się poprzez przesłanie wniosku w informacji mailowej na dedykowany adres: akredytacje@radom2019.pl

W imiennym zgłoszeniu akredytacyjnym należy umieścić następujące informacje:
- Imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail
- Nazwa redakcji oraz nr legitymacji prasowej
- Typ akredytacji (FOTO/TV/PRASA)

Na zgłoszenie czekamy w nieprzekraczalnym terminie do środy 14 sierpnia 2019 roku, do godz. 16. Zespół Biura Prasowego 95. PZLA Mistrzostw Polski oraz PZLA zaznaczają, że zgłoszenie nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji. Informujemy także, że akredytacje na 95. PZLA Mistrzostwa Polski będą wydawane podczas trwania zawodów - 23-25 sierpnia 2019 roku. O miejscu i szczegółach odbioru akredytacji poinformujemy drogą mailową. Każdy akredytowany dziennikarz i fotoreporter będzie zobowiązany do zaakceptowania regulaminu określającego warunki do pracy dla mediów podczas 95. PZLA Mistrzostw Polski.


Szkolenia dla Fotoreporterów będą odbywały się każdego dnia mistrzostw, tuż przed początkiem zawodów. Szczegóły szkoleń przedstawimy zainteresowanym Fotoreporterom po zakończeniu procesu akredytacyjnego.

Zainteresowane obsługą mistrzostw telewizje informujemy, że wyłączność na przekaz telewizyjny z zawodów posiada Telewizja Polska S.A. Nagrywanie rywalizacji będzie możliwe po uzyskaniu pisemnej zgody od wspomnianego nadawcy. Przedstawiciele akredytowanych telewizji, które nie uzyskają takowej zgody, mogą nagrywać materiały ze sportowcami wyłącznie w mix-zone ograniczając przekaz wyłącznie do tej strefy obiektu.  

Biuro Prasowe Mistrzostw
ul. Narutowicza 9, 26-600 Radom

Michał Podlewski
e-mail: info@radom2019.pl, m.podlewski@mosir.radom.pl


Akredytacje
e-mail: akredytacje@radom2019.pl

Powrót do listy

Więcej