Menu
1 / 0
Aktualności /

Zaproszenie do szkoły lekkoatletycznej na gdańskiej Żabiance

Zaproszenie do szkoły lekkoatletycznej na gdańskiej Żabiance

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych podjęciem nauki w lekkoatletycznej szkole sportowej na testy sprawnościowe. Szczegóły na stronie internetowej www.zssio.com.pl i www.zsms.eu oraz w ulotkach podanych poniżej.

Zajęcia treningowe w szkole prowadzi wykwalifikowana kadra trenerska w grupach ogólnorozwojowych, ukierunkowanych i specjalistycznych w wymiarze: 10-12g./tyg.- szkoła podstawowa oraz 19 g./tyg.-liceum.

Szkoła posiada basen, z którego lekkoatleci korzystają w wymiarze 2 godzin tygodniowo, boisko typu orlik, siłownię, pełnowymiarową salę do gier, profesjonalną salę gimnastyczną jak również korzystamy z obiektów AWFiS Gdańsk (hala LA oraz stadion).

U nas połączysz naukę ze sportem bez zbędnych strat czasu na dojazdy na popołudniowe treningi. Odrazu po zajęciach dydaktycznych rozpoczyna się trening. Dobra współpraca trenerów z nauczycielami przedmiotów szkolnych sprawia, że łączenie nauki z lekkoatletyką jest jeszcze łatwiejsze. Program edukacyjny nie różni się od programów w innych szkołach.

Istnieje możliwość uczestniczenia w zgrupowaniach szkoleniowych, a po uzyskaniu dobrych wyników sportowych również w obozach Zaplecza Kadry Narodowej.

Plakat LA 2019 LO ZSSiO ZSMS

Powrót do listy

Więcej