Menu
1 / 0
Aktualności /

Orlen Cup Łódź 2019: polscy bohaterowie w Atlas Arenie

Orlen Cup Łódź 2019: polscy bohaterowie w Atlas Arenie

Ewa Swoboda, Sylwester Bednarek, Piotr Lisek, Michał Haratyk – to tylko niektóre biało-czerwone gwiazdy lekkoatletyki, które będzie można spotkać 4 lutego w łódzkiej Atlas Arenie podczas mityngu Orlen Cup. 

W ostatnich latach polscy lekkoatleci należą do ścisłej światowej czołówki. Nie lada okazją do spotkania gwiazd sportu będzie halowy mityng Orlen Cup, który w pierwszy poniedziałek lutego zostanie rozegrany w Łodzi.

Na bieżni kibicom zaprezentuje się m.in. halowe rekordzistki świata juniorów – płaskie 60 metrów pokonywać będzie Ewa Swoboda, przez płotki pobiegnie Klaudia Siciarz. Rekordzistów nie zabraknie także na rzutni do pchnięcia kulą. Przed łódzką widownią zaprezentują się posiadacze najlepszych wyników w historii Polski – Konrad Bukowiecki i mistrz Europy Michał Haratyk. Wśród pań o jak najlepszy wynik powalczy złota medalistka z Berlina Paulina Guba. Na skoczniach pojawią się absolutny rekordzista Polski w skoku o tyczce Piotr Lisek oraz mistrz Europy z hali – zawodnik Rudzkiego Klubu Sportowego – Sylwester Bednarek.

Więcej o polskich gwiazdach mityngu przeczytacie Państwo w załączniku. Bilety na Orlen Cup Łódź 2019 można kupić m.in. w kanałach sprzedaży eBilet: http://bit.ly/OrlenCup.

Maciej Jałoszyński

Powrót do listy

Więcej