Menu
1 / 0
Aktualności /

Marka 4move oficjalnym sponsorem PZLA

Marka 4move oficjalnym sponsorem PZLA

Mamy przyjemność poinformować, że marka 4move jest oficjalnym sponsorem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Od początku istnienia marki wspieramy najlepszych sportowców w osiąganiu wielkich sukcesów, a do takich zdecydowanie należą nasi narodowi lekkoatleci, dlatego od dziś będziemy ich wspierać w ich przygotowaniach do osiągania kolejnych sukcesów.

Jakub Ogiński dyrektor marketingu Foodcare – 4move to marka w pełni profesjonalnych napojów dla sportowców. Dlatego postawiliśmy na prawdziwych mistrzów - polskich lekkoatletów. Razem z nimi napiszemy historię o ciężkim treningu, wysiłku, systematyczności które prowadzą do wyjątkowych wyników. Są naszymi bohaterami, mistrzami Europy i świata. Dzięki wyjątkowej kompozycji Swiss Vitamin Formula, 4move dostarczy im niezbędnych witamin do systematycznych ćwiczeń, które są podstawą dla każdego zwycięstwa. Zbliżają się igrzyska olimpijskie, będziemy wspierać polskich lekkoatletów w walce o kolejne medale i z tego jesteśmy ogromnie dumni!

Jestem zadowolony, że w jubileuszowy rok 100-lecia PZLA wejdzie z nowym partnerem. W okresie świetnych występów naszych lekkoatletów niezwykle cenne jest pozyskiwanie sponsorów, którzy pozwolą na jeszcze lepszy rozwój naszej dyscypliny. Wsparcie jakie zapewni polskiej lekkoatletyce FoodCare, ceniony producent napojów izotonicznych, z pewnością przyczyni się do uzyskiwania przez naszych sportowców rekordowych wyników. Długofalowa współpraca pozwoli na zwiększenie rozpoznawalności marki FoodCare jako firmy przyjaznej sportowi - powiedział Henryk Olszewski, prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

 Zachęcamy do umieszczania powyżej informacji, aby szerzyć Lekkoatletykę w Polsce. Są naszą dumą, pamiętajmy o tym.

 

Zespół 4move

Powrót do listy

Więcej