1 / 0

Jędrusiński drugi w Belgii

We środę w belgijskim Naimette-Xhovémont odbył się Meeting International d'Athlétisme de la Province de Liège, podczas którego Marcin Jędrusiński zajął drugie miejsce w biegu na 200m osiągając czas 20.63 (+0.6). Wygrał Jamajczyk Dwight Thomas.

We środę w belgijskim Naimette-Xhovémont odbył się Meeting International d'Athlétisme de la Province de Liège, podczas którego Marcin Jędrusiński zajął drugie miejsce w biegu na 200m osiągając czas 20.63 (+0.6). Wygrał Jamajczyk Dwight Thomas – 20.44. Trzecie miejsce zajął jego rodak, Ricardo Williams – 20.71.

Dla Jędrusińskiego był to już 10. start w sezonie letnim na dystansie 200m. Szybciej pobiegł tylko podczas Pucharu Europy w Monachium - 20.53.
Dwight Thomas startował w tym roku w Europejskim Festiwalu Lekkoatletycznym w Bydgoszczy, zwyciężając w czasie 20.32, będącym jego nowym rekordem życiowym.

W skoku o tyczce triumfował Rosjanin Paweł Gerasimow, przed Niemcem Richardem Spiegelburgiem i Amerykaninem Tobym Stevensonem, wszyscy po 5.60. Adam Kolasa pokonał wysokość 5.40 plasując się na 6 pozycji.