1 / 0

IX Mityng o Różę Kutna

W IX Mityngu o Różę Kutna wystąpiła piątka naszych reprezentantów na moskiewskie mistrzostwa świata, Szymon Kiecana w skoku wzwyż oraz czwórka 400-metrowców, którzy startowali na krótszych dystansach.

W biegu na 200m najszybszy był Marcin Marciniszyn 21.09, który wyprzedził Kacpra Kozłowskiego 21.23, Łukasz Krawczuk osiągnął czas 21.81. Marciniszyn przebiegł 100m z wynikiem 10.78.

Patrycja Wyciszkiewicz wygrała bieg na 200m (23.85), wyprzedzając Małgorzatę Kołdej (24.32), wcześniej na 100m kolejność była odwrotna, zamościanka zwyciężyła o jedną setną uzyskując czas 11.96.

Szymon Kiecana i Konrad Owczarek pokonali wysokość 2.16.

Teresa Dobija wygrała konkurs skoku w dal wynikiem 6.46 i ustanowiła rekord życiowy w biegu na 200m (24.44).

W biegu na 400m pł brązowa medalistka MP, Emilia Ankiewicz (58.66), o dwie setne pokonała srebrną, Joannę Banach.