Menu
1 / 0
Aktualności /

Fotopodsumowanie sezonu 2010

Fotopodsumowanie sezonu 2010

Zachęcamy do sięgnięcia pamięcią do najciekawszych momentów sezonu lekkoatletycznego 2010 z perspektywy występów naszych zawodników. Spójrzmy jeszcze raz, jakie osiągali sukcesy w kończącym się roku i jak prezentowali się poza stadionem...

Zachęcamy do sięgnięcia pamięcią do najciekawszych momentów sezonu lekkoatletycznego 2010 z perspektywy występów naszych zawodników.
Spójrzmy jeszcze raz, jakie osiągali sukcesy w kończącym się roku i jak prezentowali się poza stadionem...

W czerwcu w Białymstoku odbyły się Mitrzostwa Polski Juniorów (fot. Piotr Mieszkowski)


Niektórzy z najlepszych polskich lekkoatletów to zawodowi żołnierze. Na zdjęciu (autorstwa Adama Nurkiewicza) pozują w mundurach.

Anna Rogowska zdobyła brązowy medal Halowych Mistrzostw Świata w Dausze (fot. Adam Nurkiewicz)

 Największą lekkoatletyczną imprezą sezonu 2010 w Polsce były bydgoskie Mistrzostwa Świata w Biegach Przełajowych (fot. Adam Nurkiewicz)


Podczas 56. Memoriału Janusza Kusocińskiego Piotr Małachowski wygrał rzut dyskiem, wynikiem 67.10 m (fot. Adam Nurkiewicz)

 

Tomasz Szymkowiak wygrywa bieg na 3000 m z przeszkodami podczas DME w Bergen.

Polscy lekkoatleci, oprócz rywalizacji sportowej w DME, znaleźli też czas na zwiedzanie Bergen. Na zdjęciu Tomasz Majewski.

Podczas DME w Bergen polska ekipa głosowała w wyborach prezydenckich (na zdjęciu prezes Jerzy Skucha przy urnie wyborczej)

Podczas MP seniorów w Bielsku-Białej Łukasz Michalski skoczył o tyczce 5.75 m.

Mistrzostwa Europy w Barcelonie na zdjęciach Marcin Lewandowski i Piotr Małachowski (fot. Adam Nurkiewicz)

Po powrocie z ME w Barcelonie reprezentacja Polski została ugoszczona przez Premiera Donalda Tuska.


Podczas gali podsumowującej sezon 2010 Piotr Małachowski odebrał nagrodę za złoty medal ME oraz statuetkę za zwycięstwo w Rankingu Złote Kolce (fot. Wojciech Kurczewski).

W październiku w stołecznym Centrum Olimpijskim odbyła się uroczystość podsumowania lekkoatletycznego sezonu 2010. Na zdjęciu prezes Jerzy Skucha wita gości (fot. Wojciech Kurczewski).

Powrót do listy

Więcej