1 / 0

XIV OOM w Bydgoszczy – I dzień

W pierwszym dniu XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Bydgoszczy rozegrano 5 konkurencji finałowych. Niespodzianką zakończył się bieg na 100m juniorów, w którym złoto zdobył Szymon Jaworski 10.66 (wiatr +3.3) wyprzedzając o 0.04 Grzegorza Zimniewicza

W pierwszym dniu XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Bydgoszczy rozegrano 5 konkurencji finałowych. Niespodzianką zakończył się bieg na 100m juniorów, w którym złoty medal zdobył Szymon Jaworski 10.66 (wiatr +3.3) wyprzedzając o 4 setne Grzegorza Zimniewicza, posiadacza najlepszego wyniku wśród finalistów.

Osiem dni wcześniej obydwaj zawodnicy biegnąc razem w Poznaniu ustanowili rekordy życiowe, wygrał wówczas Grzegorz – 10.82 (+0.7), a o rok młodszy Szymon przegrał o 3 metry (11.14).