1 / 0

Natalia Kaczmarek dołącza do drużyny MCC Medale!

2023 to kolejny rok współpracy MCC Medale z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki. To też kontynuacja naszej akcji “Medale dla najlepszych!”, której tegoroczną twarzą została mistrzyni olimpijska Natalia Kaczmarek!

Natalia Kaczmarek to młoda polska lekkoatletka, która ma szansę zdominować konkurencję biegu na 400 metrów. Mimo młodego wieku zawodniczka ma już na swoim koncie dwa medale olimpijskie! Z Igrzysk w Tokio w 2020 r. tegoroczna twarz akcji “Medale dla najlepszych!” przywiozła złoty oraz srebrny krążek. Ten pierwszy zdobyła w sztafecie mieszanej 4×400 m, drugi w sztafecie kobiet na takim samym dystansie.

Sukcesy na igrzyskach to nie jedyne trofea, które wywalczyła lekkoatletka. Natalia ma na swoim koncie także złoto i dwa srebra zdobyte na mistrzostwach Europy oraz srebro i brąz przywiezione z halowych mistrzostw świata. Nim rozpoczęła karierę seniorską, udało jej się zdominować Młodzieżowe Mistrzostwa Europy w Gävle (2019 r.), z których do kraju przywiozła złoty medal w biegu indywidualnym na 400 m oraz sztafecie 4×400 m.

Tegoroczna ambasadorka kampanii “Medale dla najlepszych!” jest też głodna rekordów. Tuż przed sesją zdjęciową, którą wykonaliśmy na potrzeby akcji, zawodniczka poprawiła swój rekord życiowy w biegu na 400 m w hali. Podczas Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu Natalia Kaczmarek pokonała ten dystans w 50,83 s. Osiągnięty 17.02.2023 r. wynik to też obecny rekord Polski kobiet!

“Medale dla najlepszych!” to główne hasło akcji MCC Medale, której tegoroczną twarzą została Natalia Kaczmarek. Nasza odlewnia po raz kolejny chce docenić wysiłek, który zawodnicy – niezależnie od ich stopnia zaawansowania – wkładają w przygotowania do walki o najlepsze wyniki. Wiemy, że za każdym z nich kryje się indywidualna historia treningów, potknięć i pokonanych trudności, które doprowadziły do momentu, w którym na ich szyi zawiśnie medal. Nasze hasło jest zobowiązaniem do tego, żeby medale i inne wyprodukowane przez nas trofea, były niezapomnianą nagrodą godną najlepszych sportowców, ale i organizatorów, którzy zaufali odlewni MCC Medale.

Najwyższa jakość odlewów, unikalne wzory wyprzedzające aktualne trendy oraz doświadczenie naszej firmy zostało docenione nie tylko przez Polski Związek Lekkiej Atletyki, który po raz kolejny powierzył nam produkcję medali i innych odlewów na organizowane wydarzenia. Aktywnie wspieramy polski sport, zaopatrując czołowych organizatorów zawodów w trofea, które stają się godną wizytówką imprez. Wśród partnerów naszej odlewni są również inne polskie związki sportowe – Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego oraz Polski Związek Kajakowy.

Na przestrzeni lat w naszej akcji “Medale dla najlepszych!” udział wzięli m.in. Justyna Święty-Ersetic i Paweł Fajdek.