Menu
1 / 0
Aktualności /

Projekt „Rozwój Osobisty Olimpijczyków"

Projekt „Rozwój Osobisty Olimpijczyków"

Polski Komitet Olimpijski już po raz piąty organizuje projekt „Rozwój Osobisty Olimpijczyków”, którego celem jest odnalezienie balansu pomiędzy życiem sportowym a osobistym, zmniejszenie kosztów emocjonalnych związanych z momentem zakończenia kariery zawodniczej oraz nauka praktycznych umiejętności związanych z pracą zawodową po zakończeniu kariery sportowej.

Stacjonarne warsztaty odbędą się w dniach 29, 30 i 31 marca w Centrum Olimpijskim PKOL. Koszty warsztatów, dojazdu, noclegu i wyżywienia pokryje PKOl. Zostaną poprzedzone Testem Success Insights – badaniem potencjału osobowości. Po warsztatach prowadzący – eksperci w swoich dziedzinach – będą wspierać efekty programu poprzez indywidualny kontakt z uczestnikami.

Warsztat skierowany jest do olimpijczyków, którzy zaczynają myśleć o zakończeniu kariery sportowej, bądź zakończyli ją maksymalnie 4 lata temu.

Ponieważ PKOl dysponuje ograniczoną liczbą miejsc prosimy o przesyłanie zgłoszeń do udziału w wyżej wymienionych warsztatach do dnia 8 marca na adres: bozena.maciejewska@pzla.pl podając imię, nazwisko oraz adres email.

Powrót do listy

Więcej