Menu
1 / 0
Aktualności /

Roster Athletics i PZLA zapraszają do typowania wyników MŚ w Eugene

Roster Athletics i PZLA zapraszają do typowania wyników MŚ w Eugene

Roster Athletics – partner PZLA – wspólnie z World Athletics przygotowali zabawę dla kibiców, grę fantasy, czyli typowanie wyników mistrzostw świata w Oregonie.

Mistrzostwa świata, które od 15 lipca odbywać się będą w Eugene to najważniejsze lekkoatletyczne wydarzenie w tym roku. Mobilna technologia pozwala aktywnie uczestniczyć w zawodach i jeszcze mocniej przeżywać występy biało-czerwonych. Dzięki stworzeniu polskiej drużyny, kibice stają przed szansą unikalnej zabawy. W aplikacji dostępne będą również wyniki na żywo oraz najnowsze wiadomości i ciekawostki z mistrzostw świata. W grze fantasy, przygotowanej wspólnie przez Roster Athletics i World Athletics główną nagrodą jest podwójny pakiet VIP (przelot, pobyt, bilety) na przyszłoroczne 19. Mistrzostwa Świata w Budapeszcie.

– Gra jest bardzo atrakcyjnym, ale tylko jednym z elementów całego systemu zarządzania zawodami lekkoatletycznymi. Dzięki naszemu porozumieniu z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, dostęp do platformy jest bezpłatny dla każdego polskiego klubu, czy okręgowego związku – mówi przedstawiciel Rostera, Piotr Długosielski.

Pobierz aplikację Roster Athletics: roster.app.link/download i zarejestruj się na stronie World Athletics - https://buff.ly/3NJ8qaV.

Uzyskaj dostęp dla swojego klubu lub organizacji: https://bit.ly/3uORlWy 

Maciej Jałoszyński

Powrót do listy

Więcej