Menu
1 / 2
Aktualności /

Robocze spotkanie z organizatorem 97. PZLA MP

Robocze spotkanie z organizatorem 97. PZLA MP
Robocze spotkanie z organizatorem 97. PZLA MP Robocze spotkanie z organizatorem 97. PZLA MP

W czwartek 18 lutego w Poznaniu odbyło się spotkanie przedstawicieli Centralnego Kolegium Sędziów i Komisji Sportowo-Technicznej z organizatorem 97. Mistrzostw Polski – Poznańskimi Ośrodkami Sportu i Rekreacji.

Podczas blisko 5-godzinnej wizyty na stadionie Golęcin omówiono dziesiątki zagadnień związanych z organizacją czerwcowych mistrzostw. Poruszono m.in. kwestie związane z pracą sędziów, obsługą wydarzenia czy event presentation. Nie zabrakło rozmów dotyczących miejsc pracy dla mediów oraz przedstawicieli komisji antydopingowej. Omówiono także kwestie logistyczne związane z obiektem rozgrzewkowym i drogami przejść dla zawodników.

To było bardzo wartościowe spotkanie. Udało nam się ustalić szereg ważnych spraw i wyznaczyć nowe zadania, które w najbliższych tygodnia stoją tak przed POSiR jak i przed PZLA. Widać jednak duże zaangażowanie ze strony organizatorów co jest jedną z gwarancji udanych i dobrze przeprowadzonych mistrzostw – podkreśla po wizycie w Poznaniu Filip Moterski, przewodniczący Komisji Sportowo-Technicznej PZLA i szef polskich sędziów lekkoatletycznych. 

97. PZLA Mistrzostwa Polski odbędą się na stadionie Golęcin pomiędzy 25 i 27 czerwca 2021 roku. Zawody pokaże na żywo Telewizja Polska.

Poznań, Maciej Jałoszyński / foto: Tomasz Kasjaniuk

Powrót do listy

Więcej