Menu
1 / 0
Aktualności /

Szkolenie „Praktyczne aspekty realizacji zawodów LA” | ODWOŁANE

Szkolenie „Praktyczne aspekty realizacji zawodów LA”  | ODWOŁANE

Po ogłoszonych decyzjach związanych z uwalnianiem restrykcji wprowadzonych w związku z pandemią koronawirusa miło jest nam poinformować, że szkolenie pt.: „Praktyczne aspekty realizacji zawodów LA” zaplanowano na 27-28.06.2020 r. w Zduńskiej Woli. Szkolenie objęte jest patronatem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, a organizatorami są: ZTZ Sport Lider i Pro SM.

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych profesjonalnym przeprowadzaniem zawodów lekkoatletycznych, a w szczególności do przedstawicieli Okręgowych Związków Lekkiej Atletyki, klubów, sędziów lekkoatletycznych i innych uczestników procesu zarządzania zawodami.

Organizatorzy stawiają przede wszystkim na nabycie praktycznych umiejętności, dlatego w programie większą część stanowią warsztaty tak, aby każdy z uczestników otrzymując certyfikat uczestnictwa był pewien uzyskanych kompetencji. Po raz pierwszy w Polsce będzie możliwość nauki pod okiem najlepszych z najlepszych, wieloletnich praktyków, twórców rozwiązań teoretycznych, technicznych i programistycznych, tworzących dedykowane rozwiązania stosowane podczas zawodów, a także tworzą zintegrowany produkt sportowy oparty na Królowej Sportu.

Szkolenie prowadzone będzie w dwóch niezależnych modułach:

  • FOTOFINISZ – na podstawie urządzeń firmy Lynx
  • SEKRETARIAT ZAWODÓW – na podstawie programu Zawody LA firmy Domtel-Sport

Formularz zapisów dostępny jest za pośrednictwem łącza: https://forms.gle/VuNR5YHgKdrBd8V36

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc noclegowych oraz na sali konferencyjnej LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA

Elektroniczny formularz zapisów aktywny będzie do dnia 23.06.2020 roku.

Dla przedstawicieli Okręgowych Związków Lekkiej Atletyki oraz osób posiadających aktualną licencję sędziego LA przygotowano rabat.

Ze względów na warsztatowy charakter każdego z modułów, a zwłaszcza na ćwiczenia w ramach modułu „Sekretariat Zawodów” prosimy o zabranie swoich laptopów.

Istnieje również możliwość zabrania własnego zestawu fotofiniszu, na którym będzie można odbywać ćwiczenia praktyczne pod okiem szkoleniowców.

Dodatkowe informacje oraz program można znaleźć w  załączonych materiałach.

Powrót do listy

Więcej