Menu
1 / 2
Aktualności /

MCC Medale oficjalnym dostawcą PZLA w sezonie 2020

MCC Medale oficjalnym dostawcą PZLA w sezonie 2020
MCC Medale oficjalnym dostawcą PZLA w sezonie 2020 MCC Medale oficjalnym dostawcą PZLA w sezonie 2020

Firma MCC Medale dostarczy medale na wszystkie mistrzostwa Polski organizowane pod egidą PZLA w sezonie 2020. Stosowną umowę władze Związku podpisały z łódzkim producentem medali podczas konferencji prasowej poprzedzającej mityng Orlen Cup Łódź 2020.

Podpisana w poniedziałek 10 lutego umowa jest swoistą kontynuacją współpracy między PZLA i firmą MCC Medale.  

To już kolejny sezon gdy medale z firmy MCC będą towarzyszyć naszym sportowcom. Cieszę się, że takie atrakcyjne produkty będą nagrodami na mistrzostwach Polski. Na sezon 2020 przygotowano ciekawy projekt - podkreślił prezes PZLA Henryk Olszewski. 

Zadowolenia z kontynuacji współpracy ze Związkiem nie krył także Bartłomiej Pakuła, założyciel odlewni.  

- W 2019 roku w ramach naszej współpracy oprócz medali wręczanych na wyjątkowym wydarzeniu jakim były obchody 100-lecia PZLA wyprodukowaliśmy około 1600 medali, które były wręczane na ponad 40 imprezach takich jak PZLA Mistrzostwa Polski oraz zawody ogólnopolskie w ramach programu Lekkoatletyka dla każdego! W ramach współpracy w 2019 roku nasza firma miała okazje przygotować kampanie promocyjną, której twarzą była Justyna Swięty-Erstic. Kampania spotkała się z bardzo dobrym odbiorem wśród naszych klientów. Pani Justynie gratuluję fenomenalnego sobotniego występu i ustanowienia nowego halowego rekordu Polski na 400m i życzę sukcesów podczas zbliżających się igrzysk olimpijskich.W 2020 roku będziemy mieli przyjemność zorganizować sesje zdjęciową z czterokrotnym mistrzem świata w rzucie młotem - Pawłem Fajdkiem. Efekty współpracy będzie mogli zobaczyć już w połowie marca - zapowiedział Bartłomiej Pakuła.

 

Powrót do listy

Więcej