Menu
1 / 0
Aktualności /

Kurs trenera klasy pierwszej 2019

w terminach październik-grudzień 2019.

Szanowni Państwo
Kurs na stopień trenera klasy pierwszej zostanie zorganizowany w terminach październik-grudzień 2019. Do 3 października można zgłaszać swoją kandydaturę do udziału w kursie (poniższy formularz). By kurs mógł się odbyć konieczne jest zebranie odpowiedniej liczby uczestników (około 25 osób), którzy spełniaja wymogi formalne. 

WYMAGANIA

Ukończenie poziomu II (Trener PZLA) udokumentowany i weryfikowany przez PZLA dorobek szkoleniowy, uczestnictwo jako wykładowca i uczestnik w konferencjach szkoleniowych i naukowych z zakresu teorii i praktyki treningu oraz innych nauk wspomagajacych proces treningowy, mające na celu zapewnienie trenerom zaawansowany poziom edukacji w zakresie wybranej grupy konkurencji w okresie minimum 4 lat od uzyskania ostatnich kwalifikacji, niekaralność.

więcej informacjiCZAS TRWANIA KURSU: Minimum 60 godzin (2 bądź 3 zjazdy weekendowe)

Otrzymaliśmy dwie oferty z lokalizacji na zorganizowanie kursu:
- Gorzów Wielkopolski,
- Warszawa.

Wszyscy zapisani na kurs do 10 października otrzymają informacje na swoje skrzynki e-mail w której lokalizacji jest możliwość zorganizowania szkolenia, dokumenty do wypełnienia i koszt kursu + ewentualny koszt noclegu z wyżywieniem.

Powrót do listy

Więcej