1 / 0

Memoriał im. Aleksandra Moroza w Krakowie

W Krakowie rozegrano Memoriał im. Aleksandra Moroza będący ostatnią imprezą organizowaną przez Krakowski Okręgowy Związek Lekkoatletyczny w br.

18-letni Sylwester Bednarek wygrał konkurs skoku wzwyż wynikiem 2.12 oraz triumfował w dal osiągając 6.36 (0.0).
Karolina Szablewska (obydwoje RKS Łódź) zwyciężyła w dal – 5.20 (0.0) i trójskoku -11.63 (0.0) i zajęła trzecie miejsce w skoku wzwyż – 1.55.
Również dwa zwycięstwa odniosła Katarzyna Broniatowska (90, AZS-AWF Kraków) pokonując dystans 400m w 59.14, a 800m w 2:11.75.

Warto zwrócić uwagę na start najmłodszych zawodników. Aleksandra (rocznik 2000 !) i Michał (1999) Albiniakowie biegali na dystansie 100m i rzucali dyskiem (400 g). W zawodach wziął również udział ich ojciec, Leszek – autor cenionej strony internetowej dot. pchnięcia kulą i rzutu dyskiem (WULKANA).