Menu
1 / 0
Aktualności /

Zostań wolontariuszem na DME Bydgoszcz 2019

Zostań wolontariuszem na DME Bydgoszcz 2019

Jeżeli jeszcze nie wysłaliście zgłoszenia do wolontariatu podczas Drużynowych Mistrzostw Europy w Lekkiej Atletyce, które już w sierpniu (9-11) odbędą się w Bydgoszczy, to już naprawdę ostatnia szansa. Nie przegapcie okazji na przygodę życia!

Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcieliby stać się częścią największej lekkoatletycznej imprezy organizowanej w Polsce, do udziału w wolontariacie. Jest to niepowtarzalna szansa, aby zobaczyć, jak naprawdę wygląda organizacja zawodów sportowych.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Tak naprawdę w tym miejscu możnaby napisać wiele. Wolontariat sportowy to ciekawa przygoda, możliwość poznania nowych ludzi, sprawdzenia się w niecodziennych, nierzadko nawet ekstremalnych sytuacjach, zdobycie cennego doświadczenia, które często procentuje w bliższej bądź dalszej przyszłości. Tak możnaby wymieniać długo – każdy z tych powodów jest ważny, każdy znaczy wiele. Co zatem wyróżnia akurat nas?

My oprócz wszystkich powodów wymienionych powyżej oferujemy Wam – drogie Wolontariuszki i drodzy Wolontariusze możliwość zobaczenia, spotkania i obcowania z najbardziej medalodajnymi sportowcami w Polsce. Chodzi oczywiście o naszych Lekkoatletów, którzy od kilku lat dostarczają nam tak wiele powodów do wzruszeń. Już w sierpniu w Bydgoszczy to właśnie ta Reprezentacja będzie walczyła o tytuł najlepszej drużyny lekkoatletycznej w Europie.  I to właśnie Wy możecie stać się częścią tego wydarzenia.

Jak przebiega rekrutacja?

Zgłoszenia można składać poprzez specjalnie przygotowany formularz  dostępny na oficjalnej stronie internetowej (www.bydgoszcz2019.pl) w zakładce „WOLONTARIAT”. Tam również znajdziecie bieżące informacje dotyczące rekrutacji oraz dokładne opisy stanowisk wraz z zakresem wykonywanych przez Wolontariuszy zadań.

Rekrutacja trwa do 21 kwietnia. Po tym terminie będziemy się z Wami kontaktować i przeprowadzać pierwsze rozmowy. Ostateczną listę zakwalifikowanych Wolontariuszy, wraz z przydzielonymi im stanowiskami ogłosimy pod koniec czerwca. Następnie zorganizowane zostaną szkolenia przygotowujące do pracy przy imprezie.

Kto może aplikować?

Do udziału w wolontariacie zapraszamy wszystkich, którzy rocznikowo będą mieli 18 lat. Jeżeli jesteś osobą otwartą, pełną sportowej pasji, lubisz kontakt z ludźmi i nowe wyzwania, a ponadto dysponujesz wolnym czasem w terminie organizacji Mistrzostw – czekamy właśnie na Ciebie! Nie trać czasu i już dziś zostań częścią naszej lekkoatletycznej układanki!

Informacja organizatora

Powrót do listy

Więcej