Menu
1 / 0
Aktualności /

Wielka lekkoatletyka wraca do Łodzi. Już 4 lutego Orlen Cup 2019!

Wielka lekkoatletyka wraca do Łodzi. Już 4 lutego Orlen Cup 2019!

Wielka lekkoatletyka wraca do Łodzi! Już 4 lutego 2019 roku w Atlas Arenie odbędzie się kolejna edycja mityngu Orlen Cup. Na starcie zobaczymy największe gwiazdy sportu z polskimi mistrzami na czele!sprzedażowych.

Po rocznej przerwie w łódzkiej Atlas Arenie ponownie zostanie rozłożona tymczasowa bieżnia, skocznie oraz sektor do pchnięcia kulą. W pierwszy poniedziałek lutego przyszłego roku w mieście włókniarzy odbędzie się kolejna edycja prestiżowego mityngu lekkoatletycznego Orlen Cup.

- Jestem bardzo szczęśliwy, że lekkoatletyka wraca do Atlas Areny. Obiecuję, że w Łodzi wystartują największe gwiazdy naszej dyscypliny. Już niebawem ogłosimy pierwsze nazwiska, kibice z pewnością będą usatysfakcjonowani – obiecuje dyrektor mityngu Sebastian Chmara.

Kibice będą mogli śledzić m.in. rywalizację w biegu na 60 metrów czy pchnięciu kulą. W ubiegłych latach w Atlas Arenie na starcie stanęło wielu medalistów olimpijskich oraz mistrzów Europy i świata. Przed dwoma laty świetnie w Łodzi startowali m.in. Piotr Lisek, który skoczył o tyczce 5.87, czy Ewa Swoboda pokonująca 60 metrów w 7.20. Emocji i gwiazd nie zabraknie także i podczas nadchodzącej edycji mityngu.

Maciej Jałoszyński

Powrót do listy

Więcej