Menu
1 / 0
Aktualności /

MCC Medale oficjalnym dostawcą medali PZLA

MCC Medale oficjalnym dostawcą medali PZLA

Firma MCC Medale -  polski producent medali sportowych - została oficjalnym dostawcą medali PZLA w sezonie 2018.

Firma MCC Medale -  polski producent medali sportowych - została oficjalnym dostawcą medali PZLA w sezonie 2018.

 

W dniu 8 marca, podczas spotkania w siedzibie PZLA doszło do nawiązania współpracy z firmą MCC Medale, która stała się oficjalnym dostawcą medali na zawody organizowane przez związek. Firma dostarczy medale na zawody w randze mistrzostw Polski, które odbędą się w sezonie 2018.

MCC Medale to polski producent medali sportowych posiadający doświadczenie w realizacjach projektów na krajowe oraz zagraniczne zawody najwyższej rangi. Firma stawia w swojej pracy na unikalne wzornictwo oraz zaawansowane techniki produkcji, dzięki czemu wytwarzane przez nią medale wyróżniają się wysoką jakością oraz niepowtarzalnym designem.

Medal na sezon 2018 został zaprojektowany z myślą o jego uniwersalności w związku z mnogością konkurencji, w których rozgrywane są zawody. Okrągły medal z logo Polskiego Związku Lekkiej Atletyki wykonany zostanie w 3 kolorach - odpowiadających pozycjom zajmowanym przez zawodników. Elementy medalu zostaną także pokryte czerwoną emalią, dzięki czemu logo związku będzie lepiej się wyróżniać.

Firma MCC Medale zaproponowała również autorskie rozwiązanie, dzięki któremu możliwe będzie rozróżnienie medali w zależności od rozgrywanych konkurencji. Poza samymi medalami wyprodukowane zostaną także specjalne nakładki na szarfy - Medal Ranks, dzięki którym każda dyscyplina zyska dedykowany komplet medali.

W ramach współpracy MCC Medale wykona także pinsy, monety oraz statuetki z logiem PZLA.

Współpraca z MCC Medale to także specjalna oferta dla okręgowych związków lekkiej atletyki oraz licencjonowanych przez PZLA klubów lekkoatletycznych. W przypadku zapotrzebowania wyżej wymienionych na medale sportowe na zawody, MCC Medale udzielać będzie rabatów w wysokości 15% - dla okręgowych związków lekkiej atletyki oraz 10% dla licencjonowanych klubów. Rabat obejmuje także inne produkty z oferty firmy - pinsy, monety oraz statuetki. Więcej informacji na stronie: www.mccmedale.pl.

Powrót do listy

Więcej