2009-08-22 - Ustanawiając rekord świata wynikiem 77.96 Anita Włodarczyk zdobyła złoty medal mistrzostw świata w Berlinie
1993-08-22 - Artur Partyka został w Stuttgarcie wicemistrzem świata w skoku wzwyż


Ośrodki

Aktualności

Usain Bolt: w Warszawie chciałbym złamać 10 sekund
2014-08-20
Dziś wczesnym popołudniem na Stadionie Narodowym w Warszawie Usain Bolt – największa gwiazda LOTTO 5....
Polacy wrócili z niezwykle udanych mistrzostw Europy
2014-08-18
Dziś w godzinach południowych polscy lekkoatleci wrócili z Zurychu z mistrzostw Europy, podczas...
ME Zurych 2014: brązowa sztafeta, historyczny sukces...
2014-08-17
Męska sztafeta 4 x 400 metrów zdobyła brązowy medal lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Zurychu. W...

Imprezy wkrótce

16.08.2014 - 26.08.2014,   Nankin /CHN/
MM
2. Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży (U18)
22.08.2014 - 31.08.2014,   Izmir /TUR/
19. Mistrzostwa Europy Weteranów
23.08.2014,   Warszawa
MM
LOTTO 5. Warszawski Memoriał Kamili Skolimowskiej
23.08.2014,   Częstochowa
MM
13. Memoriał Artura Szymy i Artura Ociepy
23.08.2014,   Koszalin
I
17. Mityng Wakacyjny KL Bałtyk
23.08.2014,   Chojnice
I
Ogólnopolski mityng lekkoatletyczny

Sponsorzy

Partnerzy

Wyniki

17.08.2014 Międzyzdroje
12.08.2014 Zurych /SUI/
09.08.2014 Białogard
03.08.2014 Szczecin (Arena...
29.07.2014 Szczecin
29.07.2014 Szczecin
26.07.2014 Cetniewo (OPO)
23.07.2014 Chojnice
22.07.2014 Sosnowiec
22.07.2014 Eugene /USA/

Liderzy sezonu

Konkurencja Wynik Mezczyzni
100 m 10.29 Dariusz KUĆ
200 m 20.42 Karol ZALEWSKI
400 m 45.11 Jakub KRZEWINA
800 m 1:44.15 Adam KSZCZOT
1000 m 2:16.96 Adam KSZCZOT
1500 m 3:38.19 Marcin LEWANDOWSKI
3000 m 7:59.67 Krystian ZALEWSKI
5000 m 13:58.29 Łukasz PARSZCZYŃSKI
10000 m 29:46.74 Szymon KULKA
Półmaraton 1:03:32 Marcin CHABOWSKI
Maraton 2:08:55 Henryk SZOST
3000 m prz 8:16.20 Krystian ZALEWSKI
110 m pł 13.39 Artur NOGA
400 m pł 49.13 Patryk DOBEK
Wzwyż 2.32 Wojciech THEINER
Tyczka 5.82 Piotr LISEK
W dal 8.15 Tomasz JASZCZUK
Trójskok 16.73 Adrian ŚWIDERSKI
Kula (7.26) 21.04 Tomasz MAJEWSKI
Dysk (2) 69.28 Piotr MAŁACHOWSKI
Młot (7.26) 82.37 Paweł FAJDEK
Oszczep (800) 84.77 Łukasz GRZESZCZUK
10-bój 7593 Paweł WIESIOŁEK
Chód 10 km 40:32 Dawid TOMALA
Chód 20 km 1:20:18 Rafał FEDACZYŃSKI
Chód 50 km 3:45:32 Rafał AUGUSTYN
Konkurencja Wynik Kobiety
100 m 11.42 Ewa SWOBODA
200 m 23.41 Marta JESCHKE
400 m 51.84 Małgorzata HOŁUB
800 m 1:59.63 Joanna JÓŹWIK
1000 m 2:41.06 Katarzyna BRONIATOWSKA
1500 m 4:05.40 Renata PLIŚ
3000 m 8:52.55 Renata PLIŚ
5000 m 15:18.75 Renata PLIŚ
10000 m 32:03.57 Karolina JARZYŃSKA
Półmaraton 1:11:30 Karolina JARZYŃSKA
Maraton 2:26:31 Karolina JARZYŃSKA
3000 m prz 9:38.10 Katarzyna KOWALSKA
100 m pł 12.94 Karolina KOŁECZEK
400 m pł K 55.89 Joanna LINKIEWICZ
Wzwyż 1.99 Justyna KASPRZYCKA
Tyczka 4.50 Anna ROGOWSKA
W dal 6.59 Anna JAGACIAK
Trójskok 14.20 Anna JAGACIAK
Kula (4) 16.73 Agnieszka MALUŚKIEWICZ
Dysk (1) 60.95 Żaneta GLANC
Młot (4) 78.76 Anita WŁODARCZYK
Oszczep (600) 57.31 Marcelina WITEK
7-bój 6266 Karolina TYMIŃSKA
Chód 10 km 44:14 Agnieszka DYGACZ
Chód 20 km 1:28:58 Agnieszka DYGACZ
» zobacz więcej wyników

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko