Aktualności

PE w Wielobojach: po awans do superligi
2015-07-03
W przededniu rozpoczęcia zmagań w 32. Pucharze Europy w Wielobojach w Inowrocławiu odbyła się konferencja...
Reprezentacja Polski na MME Tallinn 2015
2015-07-01
Od czwartku 9 lipca w stolicy Estonii Tallinnie ponad 50 polskich zawodników startować będzie w...
69. MPJ: Ciesielska z minumum na MEJ, Kobielski 2.19
2015-06-30
W Białej Podlaskiej zakończyły się trzydniowe 69. Mistrzostwa Polski Juniorów – w ostatnim dniu...

Imprezy wkrótce

04.07.2015,   Kutno
MM
11. Mityng "O Różę Kutna"
04.07.2015 - 05.07.2015,   Inowrocław
MM
32. Puchar Europy w Wielobojach (I i II liga)
04.07.2015,   Porto Moniz /POR/
MM
14. Mistrzostwa Europy w Biegach Górskich
04.07.2015,   Białogard
I
Mityng wakacyjny
05.07.2015,   Szczecin
I
Mityng skoku o tyczce
05.07.2015,   Jarosławiec
25. Międzynarodowy Bieg po Plaży "Jarosławiec 2015"

Sponsorzy

Partnerzy

Wyniki

28.06.2015 Biała Podlaska
27.06.2015 Sopot
27.06.2015 Radom
27.06.2015 Wrocław (Wały przy...
26.06.2015 Zielona Góra
24.06.2015 Katowice
23.06.2015 Bydgoszcz
21.06.2015 Aleksandrów Łódzki
21.06.2015 Poznań
20.06.2015 Bielsko-Biała

Liderzy sezonu

Konkurencja Wynik Mezczyzni
100 m 10.44 Dominik KOPEĆ
200 m 20.45 Karol ZALEWSKI
400 m 46.28 Rafał OMELKO
800 m 1:43.94 Adam KSZCZOT
1000 m 2:17.25 Marcin LEWANDOWSKI
1500 m 3:38.23 Grzegorz KALINOWSKI
3000 m 7:58.61 Krystian ZALEWSKI
5000 m 13:59.71 Marek SKORUPA
10000 m 29:25.35 Damian ROSZKO
Półmaraton 1:03:24 Marcin CHABOWSKI
Maraton 2:10:11 Henryk SZOST
3000 m prz 8:22.44 Krystian ZALEWSKI
110 m pł 13.57 Artur NOGA
400 m pł 49.04 Patryk DOBEK
Wzwyż 2.26 Sylwester BEDNAREK
Tyczka 5.82 Piotr LISEK
W dal 8.05 Tomasz JASZCZUK
Trójskok 16.81 Adrian ŚWIDERSKI
Kula (7.26) 20.76 Tomasz MAJEWSKI
Dysk (2) 65.87 Piotr MAŁACHOWSKI
Młot (7.26) 82.76 Paweł FAJDEK
Oszczep (800) 85.20 Marcin KRUKOWSKI
10-bój 8140 Paweł WIESIOŁEK
Chód 10 km 40:44.82 Dawid TOMALA
Chód 20 km 1:23:51 Rafał AUGUSTYN
Chód 50 km 3:43:55 Rafał AUGUSTYN
Konkurencja Wynik Kobiety
100 m 11.24 Ewa SWOBODA
200 m 23.05 Anna KIEŁBASIŃSKA
400 m 52.23 Martyna DĄBROWSKA
800 m 2:00.30 Joanna JÓŹWIK
1000 m 2:35.57 Joanna JÓŹWIK
1500 m 4:03.06 Angelika CICHOCKA
3000 m 8:45.93 Renata PLIŚ
5000 m 15:29.26 Dominika NOWAKOWSKA
10000 m 33:04.68 Iwona LEWANDOWSKA
Półmaraton 1:12:00 Iwona LEWANDOWSKA
Maraton 2:27:47 Iwona LEWANDOWSKA
3000 m prz 9:55.12 Katarzyna KOWALSKA
100 m pł 12.91 Karolina KOŁECZEK
400 m pł K 55.62 Joanna LINKIEWICZ
Wzwyż 1.97 Kamila LIĆWINKO
Tyczka 4.30 Kamila PRZYBYŁA
W dal 6.38 Anna JAGACIAK
Trójskok 14.17 Anna JAGACIAK
Kula (4) 17.71 Paulina GUBA
Dysk (1) 62.15 Żaneta GLANC
Młot (4) 78.28 Anita WŁODARCZYK
Oszczep (600) 58.72 Maria ANDREJCZYK
7-bój 6048 Karolina TYMIŃSKA
Chód 10 km 44:42 Agnieszka DYGACZ
Chód 20 km 1:30:38 Agnieszka DYGACZ
» zobacz więcej wyników

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko