Aktualności

Życzenia wielkanocne
2014-04-17
Bydgoszcz walczy o Puchar Interkontynentalny 2018
2014-04-16
Bydgoszcz walczy z Ostrawą o zorganizowanie w 2018 roku trzeciej edycji pucharu interkontynentalnego IAAF.
World Athletics Day 2014 w 123 krajach
2014-04-11
W tym roku 123 federacje członkowskie IAAF, w tym oczywiście Polski Związek Lekkiej Atletyki, wezmą udział w...
Projekt Orlików Lekkoatletycznych od 2015 roku!
2014-04-09
Minister Sportu i Turystyki Andrzej Biernat zapowiedział wczoraj, że w roku 2015 zostanie wdrożony program...

Imprezy wkrótce

25.04.2014,   Zielona Góra
I
Międzynarodowy mityng otwarcia sezonu
26.04.2014,   Aleksandrów Łódzki
I
Mityng otwarcia sezonu
26.04.2014,   Krosno
I
Mityng otwarcia sezonu
26.04.2014,   Zgorzelec
I
Mityng inauguracji sezonu 2014 - Memoriał Wilhelma...
26.04.2014,   Cetniewo (OPO)
I
Wojewódzkie otwarcie sezonu lekkoatletycznego
26.04.2014,   Białystok
Mistrzostwa województwa LZS w biegach przełajowych

Sponsorzy

Partnerzy

Wyniki

13.04.2014 Warszawa
12.04.2014 Wiechlice
12.04.2014 Podiebrady /CZE/
05.04.2014 Zaniemyśl
05.04.2014 Rząsiny
30.03.2014 Warszawa
29.03.2014 Kopenhaga /DEN/
29.03.2014 Międzyzdroje/Kołczewo
29.03.2014 Międzyzdroje/Kołczewo
29.03.2014 Kielce

Liderzy sezonu

Konkurencja Wynik Mezczyzni
60 m 6.58 Dariusz KUĆ
200 m 20.93 Karol ZALEWSKI
400 m 46.29 Rafał OMELKO
800 m 1:45.19 Adam KSZCZOT
1000 m 2:17.67 Marcin LEWANDOWSKI
1500 m 3:37.37 Marcin LEWANDOWSKI
3000 m 7:49.26 Łukasz PARSZCZYŃSKI
60 m pł M 7.63 Dominik BOCHENEK
Wzwyż 2.24 Wojciech THEINER
Tyczka 5.77 Piotr LISEK
W dal 8.18 Adrian STRZAŁKOWSKI
Trójskok 16.89 Karol HOFFMANN
Kula (7.26) 21.04 Tomasz MAJEWSKI
7-bój 5769 Paweł WIESIOŁEK
Chód 5 km 19:13.08 Łukasz NOWAK
Konkurencja Wynik Kobiety
60 m 7.31 Marta JESCHKE
200 m 23.24 Anna KIEŁBASIŃSKA
400 m 52.13 Justyna ŚWIĘTY
800 m 2:00.37 Angelika CICHOCKA
1000 m 2:41.08 Danuta URBANIK
1500 m 4:08.15 Angelika CICHOCKA
3000 m 8:53.74 Renata PLIŚ
60 m pł K 8.22 Urszula BHEBHE
Wzwyż 2.00 Kamila LIĆWINKO
Tyczka 4.76 Anna ROGOWSKA
W dal 6.68 Teresa DOBIJA
Trójskok 13.69 Anna JAGACIAK
Kula (4) 17.06 Anna WLOKA
5-bój 4557 Karolina TYMIŃSKA
Chód 3 km 12:51.22 Paulina BUZIAK
» zobacz więcej wyników

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko