1955-12-18 - W Kamieniu Pomorskim urodził się Bogusław Mamiński - wicemistrz świata oraz Europy w biegu na 3000 metrów z przeszkodami. Obecnie działacz sportowy, organizator m.in. Memoriału Tadeusza Ślusarskiego i Władysława Komara w Międzyzdrojach


Ośrodki

Aktualności

I. Lewandowska i W. Pyzik w reprezentacji Europy
2014-12-15
Na podstawie miejsc zajętych podczas rozegranych w niedzielę 21. Mistrzostw Europy w Biegach Przełajowych Iwona...
Samokow 2014: trzy Polki w czołowych "15"
2014-12-14
Iwona Lewandowska, Katarzyna Kowalska i Weronika Pyzik spisały się najlepiej z reprezentantów Polski...
Pedro's Cup przenosi się z Bydgoszczy do Łodzi
2014-12-11
Przyszłoroczna edycja halowego mityngu Pedro's Cup (European Athletics Indoor Permit Meetings) odbędzie się 17...
Lekkoatleci w 80. Plebiscycie Przeglądu Sportowego
2014-11-27
Kamila Lićwinko, Anita Włodarczyk, Adam Kszczot oraz Paweł Fajdek znaleźli się w gronie dwudziestu...

Imprezy wkrótce

20.12.2014,   Aleksandrów Łódzki
I
Halowy mityng lekkoatletyczny
04.01.2015,   Toruń
I
Halowy mityng lekkoatletyczny
10.01.2015,   Aleksandrów Łódzki
I
Halowy mityng lekkoatletyczny
10.01.2015,   Toruń
I
Halowy mityng lekkoatletyczny
17.01.2015,   Warszawa (AWF)
I
Halowe Mistrzostwa Warszawy Młodzików 2015
18.01.2015,   Aleksandrów Łódzki
I
Halowy mityng lekkoatletyczny

Sponsorzy

Partnerzy

Wyniki

14.12.2014 Samokow /BUL/
13.12.2014 Aleksandrów Łódzki
29.11.2014 Kraków (Błonia)
15.11.2014 Lubin
11.11.2014 Warszawa
07.11.2014 Korfantów
25.10.2014 Kraków
18.10.2014 Kraków
15.10.2014 Kielce
12.10.2014 Poznań

Liderzy sezonu

Konkurencja Wynik Mezczyzni
100 m 10.29 Dariusz KUĆ
200 m 20.42 Karol ZALEWSKI
400 m 45.11 Jakub KRZEWINA
800 m 1:44.02 Adam KSZCZOT
1000 m 2:15.72 Adam KSZCZOT
1500 m 3:38.19 Marcin LEWANDOWSKI
3000 m 7:59.67 Krystian ZALEWSKI
5000 m 13:58.29 Łukasz PARSZCZYŃSKI
10000 m 29:46.74 Szymon KULKA
Półmaraton 1:03:32 Marcin CHABOWSKI
Maraton 2:08:55 Henryk SZOST
3000 m prz 8:16.20 Krystian ZALEWSKI
110 m pł 13.39 Artur NOGA
400 m pł 49.13 Patryk DOBEK
Wzwyż 2.32 Wojciech THEINER
Tyczka 5.82 Piotr LISEK
W dal 8.15 Tomasz JASZCZUK
Trójskok 16.73 Adrian ŚWIDERSKI
Kula (7.26) 21.04 Tomasz MAJEWSKI
Dysk (2) 69.28 Piotr MAŁACHOWSKI
Młot (7.26) 83.48 Paweł FAJDEK
Oszczep (800) 84.77 Łukasz GRZESZCZUK
10-bój 7593 Paweł WIESIOŁEK
Chód 10 km 40:32 Dawid TOMALA
Chód 20 km 1:20:18 Rafał FEDACZYŃSKI
Chód 50 km 3:45:32 Rafał AUGUSTYN
Konkurencja Wynik Kobiety
100 m 11.30 Ewa SWOBODA
200 m 23.41 Marta JESCHKE
400 m 51.84 Małgorzata HOŁUB
800 m 1:59.63 Joanna JÓŹWIK
1000 m 2:40.89 Paulina MIKIEWICZ
1500 m 4:05.40 Renata PLIŚ
3000 m 8:39.18 Renata PLIŚ
5000 m 15:18.75 Renata PLIŚ
10000 m 32:03.57 Karolina JARZYŃSKA
Półmaraton 1:11:30 Karolina JARZYŃSKA
Maraton 2:26:31 Karolina JARZYŃSKA
3000 m prz 9:36.56 Katarzyna KOWALSKA
100 m pł 12.94 Karolina KOŁECZEK
400 m pł K 55.89 Joanna LINKIEWICZ
Wzwyż 1.99 Justyna KASPRZYCKA
Tyczka 4.50 Anna ROGOWSKA
W dal 6.59 Anna JAGACIAK
Trójskok 14.20 Anna JAGACIAK
Kula (4) 17.20 Agnieszka MALUŚKIEWICZ
Dysk (1) 60.95 Żaneta GLANC
Młot (4) 79.58 Anita WŁODARCZYK
Oszczep (600) 61.24 Marcelina WITEK
7-bój 6266 Karolina TYMIŃSKA
Chód 10 km 44:14 Agnieszka DYGACZ
Chód 20 km 1:28:58 Agnieszka DYGACZ
» zobacz więcej wyników

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko