Aktualności

ME U23: program minutowy i starty Polaków

12-07-2017

Program minutowy 11. ME U23 - starty/wyniki Polaków

Wyniki:    BYDGOSZCZ 2017

 

godz. konkurencja pł. szczebel min. starty/wyniki Polaków
  13.07  czwartek
10:00 100 m przez płotki W 7-bój   Paulina Ligarska 14.87/+1.2 (28.)
10:05 Rzut młotem M kwalifikacje A 67.50  
10:30 100 m W runda 1 4+4 Ewa Swoboda 11.26/+3.2 (1e4, Q), Kamila Ciba 11.73/+1.2 (3e2, Q) - obie awans do półfinału
10:45 Pchnięcie kulą M kwalifikacje AB 18.40 Konrad Bukowiecki 21.26 (1, Q) - rekord ME, Jan Parol 18.13 (11, q) - obaj awans do finału
11:10 100 m M runda 1 3+6 Dominik Kopeć 10.52/+0.9 (3e1, Q) - awans do finału, Przemysław Adamski 10.67/+1.0 (5e4, 25.)
11:15 Skok wzwyż W 7-bój AB   Paulina Ligarska 1.72 (7=)
11:35 Rzut młotem M kwalifikacje B 67.50  
11:45 Skok w dal M kwalifikacje AB 7.65  
12:03 400 m M runda 1 3+4 Dariusz Kowaluk 46.87 (3e1, Q), Kajetan Duszyński 46.80 (3e4, Q) - obaj awans do półfinału
  popołudnie    
14:45 Rzut oszczepem M kwalifikacje A 74.00  
15:05 Pchnięcie kulą W 7-bój AB   Paulina Ligarska 12.84 (7.)
16:00 3000 m przeszkody W runda 1   Aneta Konieczek 10:10.39 (6e1, q) - awans do finału, Patrycja Kapała 10:26.02 (8e2, 18.)
16:25 Rzut oszczepem M kwalifikacje B 74.00  
16:35 Trójskok W kwalifikacje AB 13.05  
16:40 1500 m M runda 1 4+4 Michał Rozmys 3:43.22 (1e2, Q) - awans do finału, Roman Kwiatkowski 3:47.13 (11e1, 21.)
17:00 Skok o tyczce W kwalifikacje AB 4.20 Kamila Przybyła 4.20 (1=, Q) - awans do finału, Wiktoria Wojewódzka NM (-, )
17:15 200 m W 7-bój   Paulina Ligarska 25.50/+2.8 (20.)
17:40 Skok wzwyż M kwalifikacje AB 2.18 Norbert Kobielski 2.18 (8, Q) - awans do finału, Igor Kopala 2.11 (16.)
17:50 800 m W runda 1 2+2 Angelika Sarna 2:08.06 (5e3, 17.)
18:00 Rzut dyskiem W kwalifikacje A 51.00 Daria Zabawska 59.23 (2., Q), Monika Nowak 54.27 - rekord życiowy (4., Q) - obie awans do finału
18:30 10.000 m M FINAŁ   Grzegorz Ebel 31:02.43 (17.)
19:10 Rzut dyskiem W kwalifikacje B 51.00 Aleksandra Grubba 50.91 (12., Q) - awans do finału
19:15 100 m W półfinał 2+2 Ewa Swoboda 11.32/+0.3 (1p2, Q) - awans do finału, Kamila Ciba 11.69/+0.4 (7p1, 14.)
19:40 100 m M półfinał 2+2 Dominik Kopeć 10.57/+1.6 (18.)
  14.07  piątek    
10:00 100 m przez płotki W runda 1 3+4 Marlena Morton 13.61/+0.2 (4e1, q), Ewa Ochocka 13.64/+1.1 (4e3, q) - obie awans do półfinału
10:05 Rzut młotem W kwalifikacje A 64.50 Katarzyna Furmanek 65.11 (8., Q), - awans do finału, Agata Zieńkowicz 59.36 (25.)
10:39 Skok wzwyż W kwalifikacje AB 1.82  
10:45 110 m przez płotki M runda 1 3+4 Kacper Schubert 14.07/+0.9 (3e3,q), Dawid Żebrowski 14.11/-0.5 (3e2, q) - obaj awans do finału, Marcin Grudka 14.23/-0.7 (5e1, 14.)
11:00 Skok o tyczce M kwalifikacje AB 5.35
Borys Dżaman 5.15 (13.), Mateusz Jerzy 5.00 (16=)
11:40 Rzut młotem W kwalifikacje B 64.50
Marika Kaczmarek 62.73 (14.)
11:20 1500 m W runda 1 4+4
Sofia Ennaoui 4:18.17 (1e1), Martyna Galant 4:19.90 (2e1) - obie awans do finału, Sylwia Indeka 4:24.30 (6e2, 13.)
11:50 800 m M runda 1 2+2
Mateusz Borkowski 1:47.69 (2e1, Q) - awans do finału
12:25 Skok w dal W 7-bój AB  
Paulina Ligarska 5.78/+0.2 (18.)
12:30 400 m przez płotki W runda 1 3+4 Aleksandra Gaworska (12:44), Justyna Saganiak (12:51)
13:00 400 m przez płotki M runda 1 3+4
Aleksandra Gaworska 58.20 (2e3, Q), Justyna Saganiak 59.66 (5e4, q) - obie awans do półfinału 
  popołudnie    
14:50 Rzut oszczepem W 7-bój A   Paulina Ligarska 42.01 (6.)
15:35 3000 m przeszkody M runda 1 5+5  
15:50 Pchnięcie kulą W kwalifikacje AB 14.90 Klaudia Kardasz 16.57 (2., Q) - awans do finału
16:10 Rzut oszczepem W 7-bój B    
16:16 100 m W FINAŁ  
EWA SWOBODA 11.42/-0.6 - ZŁOTY MEDAL
16:24 Trójskok W FINAŁ    
16:30 100 m M FINAŁ    
16:40 400 m W I runda 2+2
Dominika Muraszewska 52.88 - rekord życiowy (3e2, q) - awans do finału, Adrianna Janowicz 53.07 - rekord życiowy (3e3, 10.), Mariola Karaś 53.78 (5e1, 15.), 
17:10 400 m M półfinał 3+2
Kajetan Duszyński 45.98 - rekord życiowy (3p1, Q) - awans do finału, Dariusz Kowaluk 46.74 (6e1, 12.)
17:42 Rzut młotem M FINAŁ    
17:55 800 m W 7-bój   Paulina Ligarska 2:21.76 (4e2, 14.)
     W  7-bój   Paulina Ligarska 5585 - rekord życiowy (10.)
18:10 Pchnięcie kulą M FINAŁ  
KONRAD BUKOWIECKI 21.59 - ZŁOTY MEDAL, Jan PAROL 18.60 (8.)
18:24 200 m W runda 1 4+4  
19:02 Skok w dal M FINAŁ    
19:14 200 m M runda 1 3+4  
19:45 10.000 m W FINAŁ    
19:50 Rzut dyskiem W FINAŁ  
DARIA ZABAWSKA 59.08 - SREBRNY MEDAL, Monika NOWAK 54.21 (6.)
20:32 100 m przez płotki W półfinał 3+2
Marlena Morton 13.58/+0.8 - rekord życiowy (7p1, 13.), Ewa Ochocka 13.73/+0.3 (7p2, 14.)
  15.07  sobota    
10:00 Rzut dyskiem M kwalifikacje AB 57.50

Bartłomiej Stój 59.57 (2.,Q), Krystian Pawelczyk 54.50 (12., q) – awans do finału

10:05 100 m M 10-bój    
11:00 Skok w dal M 10-bój AB    
12:10 4 x 400 m M runda 1  

Polska 3:08.84 (3e2, Q) – awans do finału, Cezary Mirosław, Przemysław Waściński, Łukasz Smolnicki, Wiktor Suwara

12:35 Pchnięcie kulą M 10-bój AB    
12:50 Skok w dal W kwalifikacje AB  6.23

Magdalena Żebrowska 6.19/+0.9 (15.), Izabela Włodarska 6.15/-0.8 (18.), Natalia Chacińska 6.01/+2.6 (24.)

12:55 Rzut oszczepem W kwalifikacje AB  53.50

Marcelina Witek 57.50 (6., Q), Klaudia Maruszewska 55.77 (9., Q) – awans do finału

  popołudnie    
15:45 Skok wzwyż 10-bój AB    
15:48 400 m przez płotki W półfinał  

Aleksandra GAWORSKA 57.35 (4p1, q) – awans do finału, Justyna Saganiak 58.50 (8p2, 16.)

16:05 Pchnięcie kulą W FINAŁ  

KLAUDIA KARDASZ 17.67 – SREBRNY MEDAL

16:09 400 m przez płotki M półfinał    
16:31 200 m W półfinał    
16:35 Trójskok M kwalifikacje AB

 15.75

 
16:52 200 m M półfinał    
17:16 3000 m przeszkody W FINAŁ  

Aneta KONIECZEK 10:05.87 (7.)

17:20 Skok o tyczce W FINAŁ   Kamila PRZYBYŁA 4.40 – rekord życiowy (4.)
17:35 Rzut oszczepem M FINAŁ    
17:40 1500 m M FINAŁ  

MICHAŁ ROZMYS 3:49.30 – BRĄZOWY MEDAL

17:55 100 m przez płotki W FINAŁ    
18:07 110 m przez płotki M FINAŁ  

Dawid ŻEBROWSKI 13.90/+0.8 – wyrównany rekord życiowy (5.), Kacper SCHUBERT 14.21/+0.8 (8.)

18:19 400 m W FINAŁ  

Dominika MURASZEWSKA 53.62 (6.)

18:35 400 m M FINAŁ  

Kajetan DUSZYŃSKI 46.80 (7.)

18:50 Skok wzwyż M FINAŁ  

Norbert KOBIELSKI 2.19 (8.)

19:18 800 m W FINAŁ    
19:30 Rzut młotem W FINAŁ  

Katarzyna FURMANEK 66.45 (6.)

19:40 400 m M 10-bój    
20:10 5000 m M FINAŁ    
20:30 200 m W FINAŁ    
20:48 200 m M FINAŁ    
  16.07  niedziela    
09:00 Chód 20 km M FINAŁ    
09:30 110 m przez płotki M 10-bój    
10:20 Rzut dyskiem M 10-bój AB    
11:00 Chód 20 km W FINAŁ   Olga Niedziałek 1:39:03 (11.)
13:25 Skok o tyczce M 10-bój AB    
  popołudnie    
14:30 Rzut dyskiem M FINAŁ   Krystian PAWELCZYK 56.75 (8.), Barłomiej Stój - bez wyniku (-)
14:32 4 x 100 m W runda 1   Polska 44.53 (1e1, Q), Ewa Ochocka, Kamila Ciba, Magdalena Wronka, Ewa Swoboda - awans do finału
15:08 4 x 100 m M runda 1   Polska 39.96 (4e1, q), Artur Wasilewski, Przemysław Adamski, Dominik Kopeć, Karol Kwiatkowski - awans do finału
15:35 Skok w dal W FINAŁ    
15:57 400 m przez płotki W FINAŁ   Aleksandra GAWORSKA 56.94 (4.)
16:10 Skok wzwyż W FINAŁ    
16:20 Rzut oszczepem M 10-bój    
16:28 400 m przez płotki M FINAŁ    
17:05 1500 m W FINAŁ   SOFIA ENNAOUI 4:13.54 - SREBRNY MEDAL, MARTYNA GALANT 4:17.91 - BRĄZOWY MEDAL
17:19 3000 m przeszkody M FINAŁ    
17:40 Skok o tyczce M FINAŁ    
17:45 800 m M FINAŁ   Mateusz BORKOWSKI 1:48.92 (4.)
17:56 5000 m W FINAŁ   Weronika PYZIK 16:15.86 (6.)
18:00 Trójskok M FINAŁ    
18:24 4 x 100 m W FINAŁ   POLSKA 44.21 (4.) - Ewa OCHOCKA, Kamila CIBA, Magdalena WRONKA, Ewa SWOBODA
18:40 4 x 100 m M FINAŁ   POLSKA 40.11 (6.) - Karol KWIATKOWSKI, Przemysław ADAMSKi, Dominik KOPEĆ, Eryk HAMPEL
18:52 1500 m M 10-bój    
19:00 Rzut oszczepem W FINAŁ   MARCELINA WITEK 63.03 - BRĄZOWY MEDAL, rekord życiowyKlaudia Maruszewska 55.11 (10.) 
19:38 4 x 400 m W FINAŁ   POLSKA 3:29.66 - ZŁOTY MEDAL, rekord POLSKI - DOMINIKA MURASZEWSKA, ADRIANNA JANOWICZ, MARIOLA KARAŚ, ALEKSANDRA GAWORSKA
19:55 4 x 400 m M FINAŁ   POLSKA 3:04.22 - SREBRNY MEDAL - WIKTOR SUWARA, PRZEMYSŁAW WAŚCIŃSKI, KAJETAN DUSZYŃSKI, DARIUSZ KOWALUK

Klasyfikacja medalowa (pełna)
1. Niemcy 4 (złote) 4 (srebrne) 8 (brązowych)
2= POLSKA i Wielka Brytania 3 - 4 - 3

Klasyfikacja punktowa (pełna)
1. Niemcy 185 pkt
2. Wielka Brytania 148
3. Francja 140.5
4. POLSKA 117



janusz.rozum@gmail.com

 

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko