Aktualności

Najlepsze wyniki w MŚ w Moskwie

23-08-2013

Opublikowana w tym tygodniu przez portal All-Athletics klasyfikacja najlepszych wyników w mistrzostwach świata w Moskwie zawierała, zgodnie z regulaminem rankingiem portalu, sumę punktów za wynik oraz za lokatę w zawodach.

Poniżej zamieszczamy listę najlepszych wyników zawierającą tylko punktację za rezultat, wg tabel węgierskich przez wiele lat oficjalnie stosowanych przez IAAF (uwzględniającą jedynie poprawkę dotyczącą prędkości wiatru).
Bonus za lokatę znacznie zmieniał tę klasyfikację, np. za 1 miejsce w MŚ - 300 pkt, 2 m. - 260 pkt.
Na poniższej liście pojawiły się wyniki z półfinałów, eliminacji i konkursów kwalifikacyjnych.

Klasyfikacja najlepszych wyników mistrzostw świata w Moskwie
Mężczyźni
1288 Usain Bolt JAM 100m 1 9.77 (-0.3)
1280   JAM 4x100m 1 37.36
1274 Usain Bolt JAM 200m 1 19.66 (0.0)
1269 Bohdan Bondarenko UKR Wzwyż 1 2.41
1268 Teddy Tamgho FRA Trójskok 1 18.04 (+0.3)
1261 LaShawn Merritt USA 400m 1 43.74
1260 Justin Gatlin USA 100m 2 9.85 (-0.3)
1257   USA 4x100m 2 37.66
1253 Warren Weir JAM 200m 2 19.79 (0.0)
1251 David Oliver USA 110m pł 1 13.00 (+0.3)
1244 Aleksandr Mieńkow RUS W dal 1 8.56 (+0.2)
1241 Mutaz Essa Barshim QAT Wzwyż 2 2.38
1241 Derek Drouin CAN Wzwyż 3 2.38
1238 Jehue Gordon TRI 400m pł 1 47.69
1237 Michael Tinsley USA 400m pł 2 47.70
1236 Robert Heffernan IRL Chód 50km 1 3:37:56
1236   CAN 4x100m 3 37.92
1234 Ashton Eaton USA 10-bój 1 8809
1231 Michael Rodgers USA 100m pf 9.93 (+0.1)
1230 Ezekiel Kemboi KEN 3000m prz 1 8:06.01
1230 Nickel Ashmeade JAM 100m pf 9.90 (+0.4)
Kobiety
1263   JAM 4x100m 1 41.29
1254 Shelly-Ann Fraser-Pryce JAM 100m 1 10.71 (-0.3)
1242 Zuzana Hejnová CZE 400m pł 1 52.83
1240   USA 4x100m el 41.82
1236 Tatiana Łysenko RUS Młot 1 78.80
1231 Swietłana Szkolina RUS Wzwyż 1 2.03
1230 Anita Włodarczyk POL Młot 2 78.46
1229 Valerie Adams NZL Kula 1 20.88
1227 Brianna Rollins USA 100m pł 1 12.44 (-0.6)
1224 Christine Ohuruogu GBR 400m 1 49.41
1224 Amantle Montsho BOT 400m 2 49.41
1223 Maria Abakumowa RUS Oszczep kw 69.09
1222   RUS 4x400m 1 3:20.19
1222 Christina Obergföll GER Oszczep 1 69.05
1221   FRA 4x100m el 42.25
1221   USA 4x400m 2 3:20.41
1220 Jelena Isinbajewa RUS Tyczka 1 4.89
1220 Sally Pearson AUS 100m pł pf 13.50 (-0.7)
1219 Sandra Perković CRO Dysk 1 67.99
1219   BRA 4x100m el 42.29

jr

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko