Aktualności

Drugi dzień Halowych Mistrzostw Polski

19-02-2007

Anna Rogowska zdobyła pierwszy tytuł mistrzyni Polski (indoor i outdoor), a jej wynik 4.60 jest najlepszym rezultatem 51. Halowych Mistrzostw Polski rozegranych w Spale.

Medaliści drugiego dnia 51. Halowych Mistrzostw Polski.

Mężczyźni
200 m
1. Marcin Jędrusiński (WKS Śląsk Wrocław) 21.06
   pierwszy tytuł Jędrusińskiego w hali
2. Marcin Nowak (AZS AWF Kraków) 21.39
3. Kamil Masztak (AZS AWF Poznań) 21.49
400 m
1. Daniel Dąbrowski (AZS Łódź) 47.13
2. Kamil Barański (KS Warszawianka) 49.37
3. Łukasz Pryga (AZS AWF Wrocław) 48.14
   zwycięzca finału B otrzymuje brąz
   w finale A dyskwalifikacja Piotra Kędzi, a Piotr Klimczak nie kończy biegu
800 m
1. Łukasz Jóźwiak (AZS AWF Wrocław) 1:55.45
2. Michał Staniszewski (RLTL ZTE Radom) 1:55.78
3. Sebastian Papuga (AZS AWF Gorzów) 1:56.31
3000 m
1. Łukasz Parszczyński (MKS Polonia Warszawa) 8.03,09
2. Piotr Krupa (LKS Ostrowianka Ostrów Maz.) 8:32.19
3. Jakub Wiśniewski (KS Warszawianka) 8:35,81
60 m ppł
1. Tomasz Ścigaczewski (AZS Poznań) 7.79
   10. tytuł Ścigaczewskiego (w tym 4 na 110m pł)
2. Mariusz Kubaszewski (SL WKS Zawisza Bydgoszcz) 7.81
3. Michał Grudka (AZS AWFiS Gdańsk) 8.07
chód 5000 m
1. Grzegorz Sudoł (AZS AWF Kraków) 19:32.79
   3. tytuł z rzędu
2. Rafał Augustyn (AZS AWF Kraków) 19:42.12
3. Rafał Fedaczyński (MKS Unia Hrubieszów) 20:08.99
wzwyż
1. Aleksander Waleriańczyk (Wawel Kraków) 2.27
   3. tytuł, po dwóch latach przerwy
2. Grzegorz Sposób (MKS Start Lublin) 2.25
3. Michał Bieniek (AZS AWF Wrocław) 2.22
   kontuzja podczas skoku na 2.25 eliminuje Bieńka z konkursu

KOBIETY
200 m
1. Marta Jeschke (SKLA Sopot) 23.86
   pierwsze złoto podopiecznej Sławomira Nowaka
   9 miejsce w tabelach all-time
   (tuż przed Kingą Leszczyńską, masażystką reprezentacji)
2. Grażyna Prokopek (AZS AWF Warszawa) 24.02
3. Iwona Dorobisz (AZS AWF Wrocław) 24.51
400 m
1. Aneta Lemiesz (KS Warszawianka) 53.12
   drugi tytuł Lemiesz (55.56 ’01)
   szybciej w hali biegały Bejnar (52.36), Prokopek (52.56) i 
   Wojdecka (52.77)
2. Zuzanna Radecka-Pakaszewska (AZS AWF Katowice) 53.61
3. Agnieszka Karpiesiuk (AZS AWFiS Gdańsk) 53.90
1500 m
1. Agnieszka Miernik (WLKS Wrocław) 4:23.69
2. Monika Wiśniowska (AZS AP Siedlce) 4:24.96
3. Joanna Kuś (AZS AWF Katowice) 4:26.64
3000 m
1. Lidia Chojecka (KS Warszawianka) 9:06.07
   14. tytuł mistrzyni w hali, nigdy nie przegrała w HMP
2. Sylwia Ejdys (AZS AWF Wrocław) 9:19.00
3. Barbara Niewiedział (LUKS MGOKSiR Korfantów) 9:39.,42
 wzwyż
1. Anna Ksok (WKS Śląsk Wrocław) 1.84
   10. tytuł (w tym 4 w lecie)
2. Kamila Stepaniuk (KS Podlasie Białystok) 1.84
3. Urszula Domel (LUKS Hańcza Suwałki) 1.82
tyczka
1. Anna Rogowska (SKLA Sopot) 4.60
   4.30/1,  4.50/1,  4.60/1,  4/75/x
   i zrezygnowała z dalszych prób
2. Róża Kasprzak (AZS AWFiS Gdańsk) 4.50
   wyrównany rekord życiowy z sezonu letniego
3. Joanna Piwowarska (AZS AWF Warszawa) 4.40
   mimo braku Moniki Pyrek – 7 zawodniczek pokonuje 4 m
trójskok
1. Małgorzata Trybańska (KS Warszawianka) 13.83
   w pierwszym starcie tegorocznym w tym sezonie
   rekord życiowy w hali poprawiony o 51 cm
   dalej w hali skakały Zagacka (14.01) i Sadach (13.85)
2. Aleksandra Fila (MKS Start Lublin) 13.30
3. Lilianna Zagacka (Krokus Leszno) 13.15
kula
1. Magdalena Sobieszek (AZS AWF Warszawa) 16.58
2. Agnieszka Bronisz (MKS MOS Płomień Sosnowiec) 15.95
3. Agnieszka Jarmużek (AZS AWF Biała Podlaska) 14.95
4. Oksana Kot (AZS AWFiS Gdańsk) 14.82
   rekordzistka … Uzbekistanu juniorek w kuli, dysku i oszczepie

chód 3000 m
1. Katarzyna Kwoka (Resovia Rzeszów) 13:14.69
   7. wynik w historii
2. Paulina Buziak (OTG Sokół Mielec) 13:19.82
   10 wynik w historii
3. Anna Mielcarek (AZS Poznań) 13:23.53
   11. wynik w historii 16-letniej Anny
 

Pełne wyniki mistrzostw:

http://www.domtel-sport.pl/
oraz
http://www.forsport.info/


JR]

 

Starsze informacje z kategorii Aktualności

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko