Aktualności

GP im. Janusza Sidły - 4:04.57 Pliś, 4:06.50 Cichocka

05-08-2011

W Sopocie podczas Grand Prix im. Janusza Sidły na najwyższym poziomie stał bieg na 1500m, w którym zwyciężyła Renata Pliś (MKL Maraton Świnoujście) 4:04.57 przed Angeliką Cichocką (ULKS Talex Borzytuchom) 4:06.50.

Obie zawodniczki ustanowiły rekordy życiowe, Renata Pliś uzyskała wynik lepszy od minimum IAAF „A” na mistrzostwa świata w Daegu (4:05.90)


4 m. w HME w Paryżu - to największy dotychczas sukces Renaty Pliś

Sopot, Grand Prix im. Janusza Sidły, 05.08

Ciekawsze wyniki

100m (+0.7)
10.41 KUĆ Dariusz (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)
10.49 KUBACZYK Robert (OŚ AZS Poznań)
200m (+1.1)
20.84 WIADEREK Piotr (AZS-AWFiS Gdańsk)
21.06 KRYŃSKI Kamil (KS Podlasie Białystok)
400m
47.38 DOMAGAŁA Łukasz (AZS-AWFiS Gdańsk)
1500m
3:39.83 OSTROWSKI Artur (TS Olimpia Poznań)
3:39.92 DEMCZYSZAK Mateusz (WKS Śląsk Wrocław)
Tyczka

5.60 DIDENKOW Mateusz (SKLA Sopot)
Kula
19.55 KUSIAK Damian (KS AZS-AWF Biała Podlaska
19.39 GIŻA Jakub (LKS Stal Mielec
19.22 KOWNATKE Rafał (LKS Ziemi Puckiej Puck)
Dysk
64.21 CZAJKOWSKI Przemysław (KS AZS-AWF Biała Podlaska)
61.78 URBANEK Robert (MKLA Łęczyca)
61.38 SZUSTER Konrad (MKS Start Lublin)
Oszczep
79.39 RAKOCZY Paweł (AZS-AWFiS Gdańsk)
79.29 JANIK Igor (AZS-AWFiS Gdańsk)
78.06 GRZESZCZUK Łukasz (AZS-AWF Warszawa)
77.19 KRUKOWSKI Marcin (KS Warszawianka)

100m (+0.3)
11.58 JESCHKE Marta (SKLA Sopot)
11.69 KORCZYŃSKA Daria (WKS Śląsk Wrocław)
11.72 POPOWICZ Marika (SL WKS Zawisza Bydgoszcz)
200m (+0.4)
23.55 OPOŃ Martyna (OŚ AZS Poznań)
23.60 TYMIŃSKA Karolina (SKLA Sopot)
400m
53.41 POLAK Tina (AZS-AWF Katowice)
53.84 BAUMGART Iga (BKS Bydgoszcz)
1500m
4:04.57 PLIŚ Renata (MKL Maraton Świnoujście)
4:06.50 CICHOCKA Angelika (ULKS Talex Borzytuchom)
4:07.18 STELLINGWERFF Hilary (CANADA)
4:08.54 CHOJECKA Lidia (MKS Pogoń Siedlce)
3000m
9:13.62 KUDZELICH Sviatlana (BELARUS)
9:19.27 LEWANDOWSKA Iwona (LKS Vectra-DGS Włocławek)
100m pł (+0.6)
13.79 LESZCZYŃSKA Zuzanna (AZS-AWFiS Gdańsk)
13.98 KOŁECZEK Karolina (UKS Trójka Sandomierz)
Wzwyż
1.85 GRONAU Karolina (MKS Start Lublin)
1.85 RYAN Deirdre (IRELAND)
1.85 BAHDANOVICH Valeryia (BELARUS)
Tyczka
4.31 PIWOWARSKA Joanna (AZS-AWF Warszawa)
4.31 PYREK Monika (MKL Szczecin)
Dysk
61.41 GLANC Żaneta (OŚ AZS Poznań)
59.82 WIŚNIEWSKA Joanna (LKS Polkowice)
57.92 POTĘPA Wioletta (WKS Śląsk Wrocław)



jr

Załączniki:

Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko