Aktualności

SKŁAD REPREZENTACJI NA ME W BARCELONIE

11-07-2010
72 osoby (30 kobiet i 42 mężczyzn) - tak liczna jest reprezentacja Polski na Mistrzostwa Europy w Barcelonie (26 lipca - 1 sierpnia).

 


 

Oto pełna lista reprezentantów Polski na ME w Barcelonie:



KOBIETY

100 m

Marika Popowicz (Zawisza Bydgoszcz)



200 m
Weronika Wedler (AZS AWF Wrocław)

Marta Jeschke (SKLA Sopot)

Ewelina Ptak (Śląsk Wrocław)

400 m

Agata Bednarek (AZS Łódź)


800 m
Angelika Cichocka (Talex Borzytuchom)

1500 m
Sylwia Ejdys (AZS AWF Wrocław)
Renata Pliś (Maraton Świnoujście)

5000 m
Lidia Chojecka (Warszawianka)

maraton
Karolina Jarzyńska (Piętka Katowice)

3000 m z przeszkodami
Wioletta Frankiewicz (AZS AWF Kraków)
Katarzyna Kowalska (Vectra Włocławek)

100 m ppł
Joanna Kocielnik (Orzeł Warszawa)

400 m ppł

Anna Jesień (Prefbet Śniadowo Łomża)

tyczka
Anna Rogowska (SKLA Sopot)

w dal i trójskok
Anna Jagaciak (Juvenia Puszczykowo)

trójskok
Małgorzata Trybańska (Warszawianka)

dysk
Żaneta Glanc (AZS Poznań)

Wioletta Potępa (Śląsk Wrocław)
Joanna Wiśniewska (LKS Polkowice)

młot
Anita Włodarczyk (niestowarzyszona)
Małgorzata Zadura (AZS AWF Warszawa)

7-bój
Karolina Tymińska (ZLKL Zielona Góra)

chód 20 km
Agnieszka Dygacz (AZS AWF Katowice)
Paulina Buziak (Sokół Mielec)

4x100 m

Wedler
Jeschke

Daria Korczyńska (Śląsk Wrocław)
Popowicz

Ptak
Anna Kiełbasińska (AZS AWF Warszawa)

4x400 m
Marzena Kościelniak (Olimpia Poznań)
Izabela Kostruba-Rój (Agros Zamość)
Aneta Jakóbczak (AZS Poznań)
Bednarek
Jesień

Kiełbasińska



MĘŻCZYŹNI

100 m
Paweł Stempel (AZS AWF Biała Podlaska)

Robert Kubaczyk (AZS Poznań)
Dariusz Kuć (AZS AWF Kraków)

200 m

Piotr Wiaderek (AZS AWFiS Gdańsk)

Kamil Kryński (Podlasie Białystok)


400 m
Piotr Klimczak (Śląsk Wrocław)
Kacper Kozłowski (AZS UWM Olsztyn)
Marcin Marciniszyn (Śląsk Wrocław)

800 m
Adam Kszczot (RKS Łódź)
Marcin Lewandowski (Zawisza Bydgoszcz)

1500 m
Mateusz Demczyszak (Śląsk Wrocław)

10 000 m
Marcin Chabowski (Flota Gdynia)

maraton
Adam Draczyński (Grunwald Poznań)
Mariusz Giżyński (Sporting Międzyzdroje)
Henryk Szost (Grunwald Poznań)

3000 m z przeszkodami

Hubert Pokrop (Grunwald Poznań)
Tomasz Szymkowiak (Orkan Września)

110 m ppł

Dominik Bochenek (Zawisza Bydgoszcz)
Artur Noga (Warszawianka)

 

400 m pł

Rafał Omelko (AZS AWF Wrocław)



wzwyż

Konrad Owczarek (AZS Politechnika Opolska)
Sylwester Bednarek (RKS Łódź)
Wojciech Theiner (AZS AWF Katowice)

tyczka
Łukasz Michalski (Zawisza Bydgoszcz)
Mateusz Didenkow (SKLA Sopot)
Przemysław Czerwiński (MKL Szczecin)

kula
Tomasz Majewski (AZS AWF Warszawa)
Jakub Giża (Stal Mielec)

dysk
Piotr Małachowski (Śląsk Wrocław)
Przemysław Czajkowski (AZS AWF Biała Podlaska)

młot
Szymon Ziółkowski (AZS Poznań)
Wojciech Kondratowicz (Skra Warszawa)

10-bój
Marcin Dróżdż (Zawisza Bydgoszcz)

chód 20 km

Rafał Augustyn (Sokół Mielec)
Dawid Tomala (AZS AWF Katowice)
Jakub Jelonek (AZS AWF Kraków)

chód 50 km
Artur Brzozowski (niestowarzyszony)
Łukasz Nowak (AZS Poznań)
Grzegorz Sudoł (AZS AWF Kraków)

4x100 m

Kubaczyk
Stempel
Wiaderek
Olaf Paruzel (AZS AWF Katowice)
Kuć
Kryński

4x400 m
Klimczak
Marciniszyn
Kozłowski
Omelko

Daniel Dąbrowski (Śląsk Wrocław)
Jan Ciepiela (AZS AWF Kraków)


Copyright 2006-2010 by Polski Związek Lekkiej Atletyki
Wszelkie prawa zastrzeżone

strony internetowe Bielsko